آژانس رایگان NBA به تازگی آغاز شده است و مقدار زیادی پول در این کشور جمع شده است. بسیاری از بازیکنان در تیم های فعلی خود باقی مانده اند ، در حالی که برخی دیگر به امید بدست آوردن پول بیشتر یا احتمالاً فرود آمدن در یک تیم مدعی ، به جستجوی مکان های دیگر پرداخته اند. پادشاهان ساکرامنتو تیمی هستند که طی دو دهه گذشته بسیار تلاش کرده اند ، اگرچه به لطف ستاره اصلی خود ، دآرون فاکس ، لیست امیدوار کننده ای دارند.

امشب ، شمس چارانیا از The Athletic گزارش داد که فاکس تصمیم گرفت در ساکرامنتو بماند ، زیرا وی یک قرارداد حداکثر 5 ساله به ارزش 163 میلیون دلار امضا کرد. جوایز و انگیزه های قرارداد در این معامله وجود دارد که به او پیشنهاد فوق العاده 195.6 میلیون دلاری می دهد که مطمئناً مبلغ زیادی پول نقد است.

فاکس به عنوان نگهبان نقطه شروع پادشاهان ، سال گذشته بیش از 21 امتیاز کسب کرد و ثابت کرد که یکی از بازیکنان موثر در زمین است. پادشاهان تیمی هستند که نتوانسته اند بازیکن آزاد درجه یک جذب کنند ، این بدان معناست که حفظ ستاره های تثبیت شده آنها باید در اولویت باشد و با فاکس آنها می توانند پسر خود را در درازمدت حفظ کنند.

اکنون ، فاکس و پادشاهان به دنبال این هستند که همه چیز را یک مرحله جلوتر ببرند ، زیرا آنها به دنبال تولد احتمالی پلی آف هستند.

ده آرون فاکس

گریگوری شموس / گتی ایماژ