Dave Chappelle Stars in “SNL” Sketch Where Alec Baldwin اخراج عمو بن و خاله جامیما

Dave Chappelle میزبان جدیدترین قسمت Saturday Night Live بود و در طرحی در رابطه با برندسازی چندین طلسم مارک نژادپرست از جمله عمو بن و خاله جامیما بازی کرد .

طرح با بازی الک بالدوین در نقش یک مدیر اتاق هیئت مدیره آغاز می شود که وظیفه اخراج عمو بن ، عمه جامیما ، پسر آل استیت و کنت چوکولا را بر عهده دارد.

 Dave Chappelle شان ریفورد / گتی ایماژ

در یک لحظه ، چاپل ، در نقش پسر آل استیت ، کاملاً شخصیت را می شکند و با بازی کنت چوکولا ، سرگرم کننده بازی پیت دیویدسون می شود: چاپل گفت: “به لب های شکلاتی بزرگ پشت آنها ، دندانهای نیش نگاه کنید.” “جدی ، آمریكا ، به لب پیت دیویدسون نگاه كن.”

دیویدسون همچنین شخصیت را شكست ، و می خندید تا جایی كه دندانهای نیش او از دهانش بیرون می آمد. بالدوین گفت همه به جز شخصیت چاپل: “دیگر کافی است. شما همه اخراج شده اید به جز پسر آل استیت.”

شنبه اولین باری بود که چاپل از سال 2016 میزبان این برنامه بود. COVID-19 ، انتخابات ریاست جمهوری و موارد دیگر در اینجا.

این نمایش همچنین سخنان پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب و همسر نامزد وی ، کامالا هریس ، و همچنین نشان دادن سخنرانی امتیاز ترامپ را هجو کرد. پس از آن ، الک بالدوین ، که در طول چهار سال گذشته در این نمایش نقش ترامپ را بازی می کرد ، پایان اجرای شخصیت را جشن گرفت.

[محتوای جاسازی شده]

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>