صرف نظر از اینکه هر کسی چه بگوید ، DaniLeigh و DaBaby قدرتمند هستند. این زوج به تازگی پس از چند سکسکه در اوایل سال جاری رسماً عاشقانه خود را فاش کرده اند. این زوج در رابطه با روابط خود پنهانی عمل کرده اند و دلیل خوبی هم داشته است ، زیرا با انتقادات شدید مردم روبرو شده اند. مادر سابق DaBaby و مادر دخترش ، MeMe ، اظهار داشتند که او هنوز وقت خود را با این شرکت می گذراند کرک خواننده رپ ، اما او و دانی لی به اتهامات او رسیدگی نکرده اند.

در عوض ، این دو هنرمند روزهای اخیر خود را صرف به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های دوست داشتنی کبوترانه از یکدیگر در شبکه های اجتماعی کرده اند. چه آنها در آغوش گرفته باشند ، چه در ماشین بنشینند و چه در حالی که با هم غذا می خورند ، می رقصند ، طرفداران انتظار دارند در روزهای آینده مبادلات آب و هوایی بیشتری ببینند. عصر روز سه شنبه (8 دسامبر) ، دنیلی لی ویدیویی را به استوری اینستاگرام خود ارسال کرد که نشان می داد DaBaby در حال تماس تلفنی است. وی با ایموجی های صورت غمگین و گریان روی این ویدیو نوشت: “دلم برایت تنگ شده است”.

او همچنین کمی بصیرت در مورد مدت زمانی که آنها یکدیگر را دیده اند یا حداقل با آنها رابطه دوستی داشته اند ارائه داده است. او تاریخ “25 سپتامبر 2019” را به ویدئو اضافه کرد ، شاید برای اینکه مردم بدانند این چیزی نیست که به طور تصادفی امسال رخ داده باشد. در زیر آن را خودتان بررسی کنید.