عشق بین DaniLeigh و DaBaby واقعی است زیرا این زوج عاشقانه خود را با مردم آشکار کرده اند. ماه ها حدس و گمان هایی در مورد این دو هنرمند وجود داشته است ، اما پس از آنکه DaBaby با مادر دخترش MeMe روبرو شد ، همه چیز تغییر کرد. دانی لی در شبکه های اجتماعی مورد حمله قرار گرفت زیرا مردم او را به “خانه بردار” متهم کردند ، اما او اظهار داشت که او فکر می کند او یک مرد مجرد است. به دنبال تقسیم این ادعا ، دانی لای همچنان که برای آزادی او آماده می شد سنگ زنی می کرد فیلم سینما آلبوم تصویری ، و DaBaby به زودی در غم از دست دادن غم انگیز برادرش است.

کرک خواننده رپ با چند متن به آشتی DaniLeigh اشاره می کند و به زودی ، آنها آماده بودند نشان دهند که با یک عکس ارسال شده در اینستاگرام دوباره متحد شده اند. در همین حال ، MeMe با پیگیری این زوج از این کار کم نگذاشت و در اینستاگرام خود نوشت که او فقط یک ماه پیش با DaBaby در حال معاشرت بود. روز دوشنبه (7 دسامبر) پس از به اشتراک گذاشتن مجموعه ای از پست ها در استوری اینستاگرام وی ، برخی ادعا می کنند که ممکن است MeMe بار دیگر در مورد DaBaby و DaniLeigh صحبت کند.

در یک پست آمده است: “من او را پست نمی کنم ، من در زندگی واقعی با او هستم.” دیگری گفت: “Yall تا به حال نقشه * gga را انداخته است؟ مثل آره که او را بگیر.” در همین حال ، DaBaby و DaniLeigh محبوب هستند. چند پست از MeMe را در زیر بررسی کنید.

DaBaby ، DaniLeigh ، MeMe ، روابط ، داستان اینستاگرام
اینستاگرام
DaBaby ، DaniLeigh ، MeMe ، روابط ، داستان اینستاگرام
اینستاگرام
DaBaby ، DaniLeigh ، MeMe ، روابط ، داستان اینستاگرام
اینستاگرام