DaBaby سهام پیغام زیر برادر مرگ

عنصر

DaBaby علناً با مرگ دلخراش برادرش کنار می آید.

گلن جانسون ، برادر بزرگتر رپ ، از یک زخم ناشی از گلوله به سر خود درگذشت هفته ما عمیق ترین و صمیمانه ترین ابراز همدردی را به خانواده DaBaby ، که پس از مرگ پدر این هنرمند ، که سال گذشته درگذشت ، با یک خسارت دیگر مواجه است ، تسلیت می گوییم.

در “INTRO” ، DaBaby در مورد خانواده خود صحبت کرد ، توضیح می دهد که چگونه او متوجه مرگ پدرش شده است و همچنین سلامت روان برادرش را لمس کرده است. و بگذارید او مثل ما که خانواده نیستیم ، مبارزه کند. ” “مثل اینکه من همه چیزهایی را که برای دیدن شما خوشحالم رها نخواهم کرد ، n *** a”.

امروز صبح ، عزیزان از طرفداران خود خواستند تا با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو با اعضای خانواده و دوستانشان تماس بگیرند پیام در اینستاگرام استوریز.

رپ که به وضوح از خبر درگذشت برادرش متزلزل شده بود گفت: “صبح بخیر ، مردم خود را بررسی کنید.” “کسی احتمالاً می خواهد شما به آنها زنگ بزنید و بگویید” خب ، راست گفتی؟ ” این کار را بکنید. “

روز گذشته مشخص شد که گلن جانسون جان خود را گرفته است ، گفته می شود ویدئویی از او را که در مضیقه است و اسلحه در دست دارد بارگذاری کرده است. همانطور که DaBaby پیشنهاد کرد ، امروز با کسی که دوستش دارید تماس بگیرید. شما نمیتوانید مطمئن شوید که چه آنها در حال رفتن را از طریق.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>