DaBaby در مورد “هک شدن” خود شوخی می کند توییت در مورد پرتاب دست

چند توییت س questionال برانگیز از حساب توییتر DaBaby در آخر هفته ارسال شده است و رپ ادعا می کند “من نبودم”. ما در زمان واقعی تماشا کرده ایم که افراد مشهور قربانی “هک” تقریباً اجتناب ناپذیری شده اند و DaBaby اعلام کرده است که وی آخرین نفری است که حساب شبکه های اجتماعی خود را نقض کرده است. البته ، ایموجی خنده او در پایان انکار او چیز دیگری می گوید.

 DaBaby، Lawsuit، Hacked، Twitter
آرنولد ترنر / استرینگر / گتی ایماژ

شنبه (10 اکتبر) DaBaby نوشت ، “یون می داند چه کسی باید این را بشنود ، اما من به هر یک از شما سیلی خواهم زد و هزینه دادخواست را پرداخت می کنم. کلاه Loo noooo. “او این کار را ادامه داد:” با وجود بسیاری از مشکلات حقوقی که مشاجرات جسمی وی در طی سال گذشته یا بیش از این باعث شده است ، جای تعجب نیست که DaBaby ترجیح می دهد بینی خود را تمیز نگه دارد.

رپر کارولینای شمالی با یک پرونده قضایی روبرو است مشاجره ای که گفته می شود در هتلی در بورلی هیلز رخ داده است. برای آن حادثه ، DaBaby متهم به تعرض به یک کارمند شده است. وی همچنین به حمله فیزیکی به یک مروج در فلوریدا متهم شده است و همچنان در رابطه با ادعای تعرض به یکی از طرفداران در ماساچوست با مشکلات قانونی روبرو است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>