اگر طی چند هفته گذشته به دنیای ورزش توجه کرده باشید ، می دانید که نیت رابینسون در حالی که در رینگ بوکس بود ، از مقابل جیک پل شکست وحشتناکی را متحمل شد. بازیکن سابق NBA برای پل که در چند سال گذشته بسیار جدی بوکس را جدی گرفته بود هیچ مسابقه ای نداشت. برای کسانی که نتوانستند جنگ را ببینند ، پاول توانست در دور دوم رابینسون را ناک اوت کند ، رابینسون برای مدتی روی تشک باقی بماند ، به روشی تقریباً بی روح.

از آن زمان ، بسیاری در “چالش Nate Robinson” شرکت کردند که به راحتی دراز کشیدن روی زمین ، ابتدا صورت است. دبی و جیک پل دیروز و در حال معاشرت درگیر این روند بودند ، آنها بازیها را بزرگ می کنند. در کلیپ زیر ، DaBaby ، Paul و Stunna 4 Vegas را می بینید که وارد اتاقی می شوند که تعداد زیادی از افراد در آنجا پخش می شوند گویی تازه بیرون رانده شده اند.

ممکن است استدلال شود که این به سادگی نمک را به زخم می مالد ، اگرچه با توجه به اینکه رابینسون و پاول قبل از جنگ درگیر زباله های سنگین بودند ، این همه جای تعجب ندارد.

با حرکت به جلو ، پل به دنبال آموزش برخی از مبارزات آینده خواهد بود ، به ویژه اینکه او یک لیست آرزوی پر ستاره از حریفان آینده دارد.