نیت رابینسون و جیک پل بخشی از کارت بسیار سرگرم کننده مسابقه شنبه شب مایک تایسون و روی جونز جونیور بودند که حتی ممکن بود نمایش را نیز بدزدند.

چند ثانیه آخر این مبارزه ویروسی شده است ، حتی چالشی را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است ، بیشتر به دلیل خشن بودن ضربه ناک اوت جیک پال به نیت رابینسون. ستاره بازنشسته NBA توسط YouTuber کنار زمین قرار گرفت و به شدت به عرشه برخورد کرد و برای چند ثانیه بی حرکت ماند. جیک پال یک دقیقه در ورزشگاه تمرین می کند اما این اولین بار است که می توانیم او را در رینگ ببینیم ، با یک حذفی شدید تحت تأثیر قرار می گیرد. او از آن زمان به بعد خواستگاری کانر مک گرگور را آغاز کرده است.

پل بعد از مسابقه در استودیو مشغول کار بوده و “Park South Freestyle” خود را منتشر کرده و حتی در غرفه با DaBaby پرش کرده است. مشخص نیست که آیا آنها با هم روی موسیقی جدید کار کرده اند یا خیر ، اما در اینستاگرام ، پل با حلق آویز کردن با رپر ، که جهنم زنده یاد نیت رابینسون را مسخره می کرد ، خود را نشان داد.

در ویدئویی که به صفحه پاول ارسال شد ، DaBaby دیده می شود که روی زمین دراز کشیده ، رو به پایین و در حال تکمیل چالش Nate Robinson است. او با انرژی به عقب باز می گردد ، فاش می کند که کل مدت یک بلانت در دهان او بود.

نیت رابینسون به دنبال نتایج جنگ خود علیه جیک پال صحبت کرده و نوشت: “از همه برای همه آرزوهای خوب متشکرم ، حال من خوب است. من ازtriller برای این فرصت و همچنین از همه کسانی که در طول برای مربیان ، مربیان ، هواداران و هم تیمی های من ، من از همه وقت قدردانی می کنم و از شما عزیزان پشتیبانی می کنم … نتیجه ای نبود که ما می خواستیم ، اما من از فرصت جنگیدن سپاسگزارم در بزرگترین صحنه ای که بوده است. “