CYN سانتانا آیا اثیری در “هدایت می شوید انرژی” EP

عنصر

با اثبات اینکه او چیزی فراتر از یک ستاره واقعیت است ، Cyn Santana 9 قطعه EP خود را با عنوان انرژی Redirected ارائه داده است. 20 اکتبر بیست و هشتمین سالگرد تولد سین است و برای کمک به یک سفر دیگر به دور خورشید ، ستاره Love & Hip Hop پیشنهاد دوزبانه تحقیق و توسعه خود را به اشتراک گذاشت. هر قطعه داستان خاص خود را روایت می کند و مانند بسیاری دیگر از هنرمندان در این سبک ، Cyn قلب خود را در مورد عشق کسب شده و از دست رفته می ریزد.

فقط می توانیم شک کنیم که تعدادی از این آهنگ ها از نامزد سابق Cyn و بازیگر عشق و هیپ هاپ ، جو بودن الهام گرفته شده اند ، اما به شما اجازه می دهیم خودتان گوش فرا دهید و قضاوت کنید. انرژی هدایت شده هیچ ویژگی را میزبانی نمی کند و Cyn Satana کار چشمگیری انجام می دهد و کارها را به تنهایی پایین می آورد. باید منتظر بمانیم و از Cyn درمورد آرزوهای ادامه دار موسیقی او بیشتر بشنویم ، اما در این حال ، Redirected Energy را پخش جریانی کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لیست آهنگ

1. انرژی هدایت شده
2. بگو کمتر – 3. عاشق من باش بهتر
4. شما بخاطر می آورید – 5. بدون سوال – 6. مرا نساز – 7. زندگی واقعی
8. W.Y.T.
9. پرده بسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>