در حالی که Crocs به طرز مشهوری ناخوشایند هستند ، اما به طرز مضحکی راحت هستند. بدیهی است که این ، در ترکیب با سیلی زدن به نام Post Malone ، بهترین دستور بازاریابی بود. چند ساعت پس از در دسترس بودن برای خرید ، Crocs نسخه پنجم Post Malone رسماً به فروش رسیده است. جمله ای هست که هرگز فکرش را نمی کردم بگویم.

راه بازگشت در نوامبر 2018 ، پست مالون اولین همکاری خود را با Crocs – اولین نسخه – اعلام کرد. کفش های 65 دلاری طراحی شده سفارشی ، همانند نسخه هایی که به زودی منتشر شدند ، با سرعت سرسام آور به فروش رسید. آنها که دیدند تلاش های مشترک متقابل سودمند او و کروکس بارها و بارها مورد استقبال قرار گرفته است ، آنها Post Malone X Crocs Duet Max Clog II را راه اندازی کردند – آخرین نسخه ای که فقط در چند ساعت به فروش رسید.

مالون در تاریخ 8 دسامبر به اینستاگرام رفت تا تأیید کند که Crocs در ایالات متحده کاملاً فروخته شده است ، اما به هواداران اطمینان داد که به زودی در اروپا و همچنین آسیا برای خرید در دسترس خواهند بود. حساب رسمی توییتر Crocs نیز پیامی را به اشتراک گذاشته و از مشتریان خواسته است “به صف خود برگردند”.

آنها در توییتر خود نوشتند: “از صبر و شکیبایی شما متشکریم. اگر نتوانستید در صف بایستید ، لطفاً صفحه خود را تازه کنید و دوباره امتحان کنید. اگر تایمر شما منقضی شده است ، لطفاً برای انجام سفارش خود ادامه دهید و یا دوباره به صف خود برگردید.” Post Malone تنها مشهور نیست که با موفقیت با Crocs همکاری می کند. جاستین بیبر و بد بانی نیز خطوط خاص خود را دارند.