JT Girls City به ظاهر Lil Uzi Vert را در Subweet

رد می کند

چندین ماه بعد و هنوز ، کسی کاملاً از میزان رابطه Lil Uzi Vert و JT از دختران شهر نمی داند.

مدتی به صورت عاشقانه با هم ارتباط برقرار کرده اند اما با روشی که به نظر می رسد در مصاحبه ها پیرامون این موضوع می رقصند ، تشخیص اینکه چه اتفاقی درباره آنها می افتد غیرممکن است.

در این مرحله ، به نظر می رسد که دیگر قرار نیستند – حتی اگر در وهله اول باشند. JT در حال به روزرسانی رسانه های اجتماعی خود ، به ویژه توییتر ، با ارسال پست هایی است که در آن شخصی که به او ظلم کرده و طرفدارانش ظلم می کنند ، نقاط را به هم متصل می کنند ، معتقد است که او در مورد Uzi صحبت می کند. با توجه به این واقعیت که او او را در ترانه ای از Eternal Atake فریاد زد ، این امکان وجود دارد.

این هفته ، JT در توییتر پرش کرد و حتی زیر توییت های بیشتری را به اشتراک گذاشت ، که بار دیگر ، افراد آن را به L-U-V نسبت می دهند.

رپر نوشت: “من ترجیح می دهم لیوان بنوشم تا دوباره با آن پسر دمار از روزگارمان درآید.” در نظرات ، مردم Baby Pluto را بخاطر اینکه ظاهراً با JT بدرفتاری کرده اند صدا می کنند. “ من خیلی واقعی بودم و فکر می کرد من منظم هستم و او ناز است.” “مرا TF را تنها بگذار.”

چندین خروجی از جمله No Jumper پادکست ، گزارش کرده اند که توییت ها به وضوح در مورد Lil Uzi Vert هستند. گرچه این مورد توسط هیچ یک از طرفین تأیید نشده است ، اما احتمال وجود آنها وجود دارد.

< br> Prince Williams / Wireimage / Getty Images

دختران شهر که به تازگی آزاد شدند موزیک ویدیوی عالی آنها برای “Flewed Out” به همراه Lil Baby. از طرف لیل اوزی ورت ، ما هنوز منتظر پروژه مشترک او هستیم که مدتها پیش در انتظار آن بودیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>