در صورت از دست دادن آن ، جاتاویا “JT” جانسون از شهرهای دختران آخر هفته گذشته حساب تایید شده خود را در توییتر پاک کرد ، در تلاش برای جلوگیری از واکنش پس از اینکه دوباره برخی از توییت های قدیمی و بسیار مشکوک او در فضای آنلاین منتشر شد. متأسفانه برای خواننده رپ ، توئیت های او بدون توجه به همه چیز چرخیدند ، زیرا همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، وقتی چیزی را آنلاین قرار دهید ، آنجاست تا ابد. JT متوجه شد که این راه سخت است.

او پس از حذف حساب کاربری خود ، به استوری اینستاگرام خود پرداخت تا تصمیم خود را توضیح دهد و از حساب کاربری جدید خود در توییتر رونمایی کند. وی نوشت: “نه همه جوكها به كنار دیگر جستجوی آنها را در توییت ها متوقف كنید ، زیرا احساس نمی كنم همان سالی كه در مورد آنها صحبت می كردم به اب * تچ سیلی بزنم!” علاوه بر این ، او عکسی از خود به اشتراک گذاشت که کیف پول بزرگی را در دست داشت ، با عنوان: “همه توییت های قدیمی من در آن کیف”.


تصویر از طریق JT Instagram

اولین توییت های او در حساب جدیدش تقریباً به اندازه توییت هایی بود که از آنها فرار می کرد بحث برانگیز بود. او نوشت: “این توییتر جدید من !! چه کسی در اینجا درباره اینجا صحبت می کند؟ هومممممم ،” او نوشت. “بگذارید من sh * t خود را تأیید کنم تا همه شما بدانند که منظور من وقتی می گویم F * CK YALL B * TCHES منظورم است! من صفحه جدیدی ایجاد کردم تا دوباره توییتر را به مشکل برسانم نی کاپری خورشید. ” اگر توییت هایی که قبلاً کشف کرده بود کسی را آزرده خاطر کرده باشد ، حتماً عذرخواهی می کند.

پس از فقط یک روز ، به نظر می رسد که JT تغییر عقیده داشته است ، زیرا او به حساب اصلی توییتر خود بازگشت ، و احتمالاً حساب جدید خود را رها کرد. وی پس از بازیابی حساب تأیید شده خود در 8 دسامبر ، در توئیتر خود نوشت: “شما مرا می کشید ، مثل اینکه توییتر همیشه بیدار بود” ، اضافه کرد “اگر حساب شما از سال 2018 بگوید شما قوانین توییتر را رعایت نمی کنید [and] شما نمی توانید کسی را لغو کنید شما تازه به اینجا رسیدید در جهت گیری هستید! “

وی در توییتی جداگانه ادامه داد: “من از سال 2011 در اینجا هستم اگر می خواهم توییت های من را از زمانی که دیوانه بودم شروع به کار کردن در محل کار خود بخوانم ،”