چلسی هندلر 50 سنت را به چالش می کشد: “زندگی سیاه پوستان مهم است. این تو هستی ، F * cker!”

عنصر

تبادل نظر “بازیگوش؟” بین 50 سنت و چلسی هندلر شدت گرفته است. این زوج سابق فقط چند ماه قبل از سال 2010 قرار ملاقات گذاشتند ، اما رابطه عاشقانه جدیدشان هرگز شکل نگرفت زیرا شایعات حاکی از این بود که او هنوز در آن زمان از طرف سابقش ، سیارا آویزان بود. این جادوگران سرگرمی در طول سالها دوست مانده اند ، اما وقتی هندلر شنید که فیف تمام تخمهای خود را در سبد رئیس جمهور دونالد ترامپ برای انتخابات 2020 قرار داده است ، این کمدی هیجان زده نشد.

او به او گفت که او دیگر دوست پسر سابق او نیست ، بنابراین 50 سنت در توئیتر خود نوشت: “وای خدا این اکنون زندگی عاشقانه من را تحت تأثیر قرار می دهد.chelseahandler من عاشق بله گاتور هستم ، ترامپ را نگذار و جو بایدن بین ما می آیند دختر. ” هندلر پیام خود را بازتوییت کرد و پیشنهادی را اضافه کرد که هیچ کس نمی تواند آن را رد کند. “سلام f * cker! من در ازای به هوش آمدن شما مالیات شما را می پردازم. خوشبختانه!” او در توییتر خود نوشت.

هندلر همچنین چنین القا کرد که برای حمایت فیف از ترامپ ، او باید به نوعی رنگ پوست خود را فراموش کرده باشد. “سیاه زندگی می کند. این تو هستی ، f * cker! یادت هست؟” خواننده رپ هنوز به تماس سابق خود پاسخ نداده است ، اما به نظر می رسد که 50 سنت به اسلحه های خود چسبیده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>