Charlamagne Tha God پس از امضای قرارداد تمدید قرارداد پنج ساله با iHeartMedia ، می تواند همچنان میزبان نمایش مشهور رادیویی باشد ، باشگاه صبحانه از این به بعد تا سال 2026 ، ممنوعیت تمدید اضافی به وی پیشنهاد نمی شود. هواداران می توانند مطمئن باشند که به زودی میزبان رادیوی مورد علاقه خود جای خود را رها نمی کند.

شارلامن در بیانیه ای به دنبال ترفیع خود اظهار داشت: “من از iHeart صمیمانه تشکر می کنم که به من توانسته است در طی یک دهه گذشته بهترین استعداد خود را داشته باشم و از من به عنوان مالک و مدیر ارج نهاده است.” “من عاشق تجارت صوتی هستم و iHeart بزرگترین و بهترین شرکت صوتی در جهان است.”

“به عنوان بنیانگذار و مدیر ارشد خلاقیت شبکه Black Effect Podcast و اکنون افسر ارشد خلاقیت محتوای فرهنگی و برنامه نویسی در iHeart ، تمام کاری که می خواهم برای پنج سال آینده انجام دهم ادامه دادن فرهنگ رادیو و پادکست به جلو توسط او در پایان گفت که دوره جدیدی از صدا ، برنامه نویسی و رویدادها را درست می کند. خدا بزرگ است! اکنون وقت آن است که به کار خود برگردیم. “

با این حال ، با قرارداد به روز شده او مسئولیت بیشتری نسبت به شخصیت رادیو برقرار می شود. نقش جدید او به عنوان افسر ارشد محتوای فرهنگی و برنامه نویسی منجر به ایجاد استعدادهای جدید در تمام سیستم های رادیویی و پادکست برند می شود. در ماه سپتامبر ، شارلامیگ مدل X را راه اندازی کرد شبکه پادکست جلوه سیاه با همکاری iHeartMedia. این شبکه میزبان 8 پادکست خواهد بود که صدای سیاه را تقویت می کنند ، از جمله عناوین از قبل تاسیس شده مانند همه دود، NORE نوشیدنی شانزه ، و نمایشگاه 85 جنوبی.

[via]