آکادمی ضبط پس از مشخص شدن نامزدهای گرمی در سال 2021 از همه طرف بازدید می کند. موارد کاملاً استثنایی وجود داشت ، بسیاری از آنها بحث و جدل ایجاد کردند – اما هیچ کدام کاملاً شبیه آلبوم موفق The Weeknd نبودند پس از ساعت ها. پروژه چارت شماره 1 با موفقیت بین المللی روبرو شد و خواننده همچنان با موضوع کلی آلبوم بازی می کند ، حتی به طور کامل در جوایز اخیر موسیقی آمریکا شرکت می کند پس از ساعت ها لباس پوشیدن با این حال ، گرمی ها به این نتیجه رسیدند که The Weeknd به هیچ وجه لیاقت شناختن را ندارد ، و این بار دیگر گفتگویی درباره ارتباط آنها در فرهنگ متنوع و رو به رشد و متنوع موسیقی عامه پسند ایجاد کرد.

Charlamagne ظاهر شد MSNBC جایی که او در مورد قطع ارتباط گرمی ها از فرهنگ صحبت کرد. شارلاماگن گفت: “گرمی ها قطعاً با غرق شدن در Weeknd بهم ریختند اما گرمی ها یک گروه سفید پوستی هستند که از نظر فرهنگی خبری نیستند ، بنابراین من انتظار ندارم که آنها آن را بدست آورند.” “من از دیدن همه این فاحشه ها و سیستم هایی که به شدت طرفدار سیاه پوستان هستند و به دنبال این اعتبار از یک جایزه سفید هستند ، متنفرم. در این مرحله مهم نیست که گرمی ها در مورد فرهنگ ما چه نظری دارند.”

“من آن را درک کردم … من می فهمم که نوازندگان می خواهند جایزه بگیرند و مورد تأیید قرار بگیرند ، اما شما ادامه می دهید ، آخر هفته هنوز فردا از خواب بیدار می شود ،” او ادامه داد. “حدس بزن فردا ، آغاز هفته چیست.” Charlamagne اضافه کرد که دیگر هنرمندان مانند Lil Baby و Roddy Ricchsh نگرانی در مورد محروم یا شناخته نشدن ندارند زیرا این باعث تغییر شخصیت آنها نمی شود.

“کاری که گرمی ها انجام نخواهند داد ، مطمئن هستم که جوایز Soul Train چنین خواهد کرد.” کلیپ زیر را ببینید