تهدید COVID-19 برای اکثریت سال 2020 خار چشم بشریت بوده است ، سالی که قبلاً به عنوان یکی از بدترین موارد در تاریخ اخیر به یادگار مانده است. برای جامعه هیپ هاپ ، این ویروس به خانه نزدیک شده و جان فرد The Godson و DJ Black N Mild را گرفته است و همچنین Westside Gunn ، Jo Bohen ، Kanye West ، Trey Songz ، Doja Cat و … را آلوده کرده است. در این لحظه ، جرمیه در ICU بوده است که برای زندگی خود می جنگد ، نبردی که باعث شده بسیاری از هنرمندان همکار او با اندیشه و دعا وزن کنند.

ارمیه

بنت راگلین / گتی ایماژ

پس از فاش شدن این موضوع که Chance The Rapper نقشی اساسی در ارتباط تیم Jeremih با پزشکان متعدد داشته است ، بسیاری از آنها برای به روزرسانی در مورد وضعیت به Chano مراجعه کرده اند. و در حالی که به تازگی گزارش شده است که جرمیه 33 ساله از شب گذشته هنوز در ICU بود ، ظاهرا Chance The Rapper دلیلی برای خوشحالی از یک اتفاق نامعلوم پیدا کرده است. با استفاده از اینستاگرام ، شانس یک پیام روحانی طولانی ، به ویژه ماهیت معنوی ، نوشت.

“پدر شما تمام جلال را می گیرید !!!” او شروع می کند ، در اینستاگرام. “عیسی ممنون از اینکه به ما دسترسی پدر خود را اعطا کردید! با تشکر از شما برای تمام جنگجویان دعا که از محبوبیت خود برای برادرانه کردن من در جبهه های مختلف استفاده کرده اند! شما پدر. ”

از هم اکنون ، مشخص نیست که دقیقاً چه چیزی پیام دهنده چانو بود ، اگرچه به نظر می رسد ماهیت خوش بینانه نشانه مثبت بهبودی جرمیه است – حداقل تا حدی. البته ، تا زمانی که تیم او برای روشن شدن شرایط جلو نیاید ، همه چیز کاملاً حدس و گمان می ماند. صرف نظر از احساسی که فرد می تواند نسبت به روی آوردن به ایمان در شرایط بحرانی داشته باشد ، بازهم خوشحال می شویم که چنس به عنوان یک ستون کاملاً مفید برای حمایت از او عمل می کند – پیام او را در زیر بررسی کنید و در نظرات زیر عشق را به جرمیه بفرستید.