کارلوس دونلاپ پیشنهاد فروش آپارتمان سین سیناتی خود را پس از باخت بنگال

بدنبال باخت چشمگیر Cincinnati Bengals 37-34 مقابل کلیولند براونز ، یکشنبه و بحث بعدی در حاشیه با مربی خط دفاعی نیک ایسون ، کارلوس دونلاپ ذکر شده آپارتمان سین سیناتی وی برای فروش در حساب توییتر خود.

وی مایکل هیکی / گتی ایماژ

“~ 6000 کیلومتر مربع نمای شهر با بالکن عظیم.” “4 خوابه. 4/4 حمام. در یکی از بهترین مناطق مدرسه برای فروش. تجزیه و تحلیل بازار خود را انجام دهید و من را پیشنهاد دهید. سوالات جدی فقط با اثبات اعتبار!

” مالک حاضر به فروش مبله یا مبله نیست ! “

دفاع بنگالس بازی را محکم آغاز کرد ، و در مقابل پنج پاس اول خود ، بیکر میفیلد ، مهاجم حریف مقابل را به صفر رساند و یک رهگیری را به دست آورد. برای 23-عبور.

این اولین بار نیست که Dunlap نارضایتی خود را از این تیم در شبکه های اجتماعی ابراز می کند. اوایل این فصل او از کادر مربیگری در اینستاگرام عکس گرفت: “Bengals Depth Depth Chart Update: این چیزی است که این به من می گوید: “بایست و بایست” این است. زک / لو آنها آزمایشی را تجربه کردند ، اما من وقت این کار را نداشتم. “

بنگال ها در حال حاضر 1-4- 1 در جدول رده بندی AFC. آخرین مهلت تجارت سه شنبه ، 3 نوامبر است.

هفته آینده بنگال ها با تیتان ها روبرو می شوند.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>