Cardi B در ماه نوامبر به عنوان زن سال بیلبورد افتخار یافت که لزوماً مورد پسند بسیاری از افراد نبود. انصافاً ، کسانی که به این تصمیم انتقاد داشتند ، احتمالاً از ابتدا کاردی را دوست نداشتند. اما هنوز ، این نشریه کاردی بی را برای موفقیت “WAP” همیشه بحث برانگیز و همچنین فعالیت وی در حوزه سیاسی ستایش کرد.

در داستان رسمی که امروز منتشر شد ، کاردی بی به غواصی در حوادث سال 2020 پرداخت. او در شب انتخابات به معترضانی که در خارج از کاخ سفید “WAP” بازی می کردند ، خطاب کرد ، به ویژه پس از واکنش جمهوری خواهان که حتی WAP را هرگز ندیده ! وی گفت: “من فقط احساس می کنم این یک پیروزی بزرگ برای من و مگان بود.” “اینهمه جمهوری خواه … اینقدر حرفهای چرمی درباره” WAP “می زدند. بنابراین این فقط یک پیروزی برای من بود که می دیدم مردم با آهنگ من و مگان پیروزی بایدن را جشن می گیرند. قدرت گربه ، بله شنید ؟! “

البته این صاحب نظران سیاسی در سمت راست مانند Candace Owens اغلب از مجادلات اینترنتی خود با Cardi سود برده اند. او توضیح می دهد که این عامل در این بود که چرا او می خواست حساب OnlyFans خودش را باز کند.

وی گفت: “افراد خاصی هستند که می خواهم آنها را لعنت کنم ، اما نمی خواهم به آنها نفوذ بدهم. به عنوان مثال ، وقتی من و Candace Owens با هم مشاجره کردیم ، من به آن عوضی 2 میلیون پیرو دادم.”

و در مورد موضوع موسیقی جدید ، Cardi B نشان داد که یک آهنگ خاص با یک ویژگی زنانه مرموز وجود دارد که باعث می شود او در غرفه گریه کند.

“من یک ترانه دارم که بسیار شخصی و عمیق است. این آهنگ با یک خانم هنرمند دیگر است ، اما حتی وقتی که آن را ضبط می کردم ، مجبور به استراحت زیادی شدم. من به مهندس خود نگاه می کردم و او به نظر می رسید ،” بله ، کاردی ، من احساس می کنم ، “” او گفت. “تنها آهنگی که باعث پاره شدن من شده است منتشر نشده است ، و این در مورد دخترم بود. من فقط احساس کردم ،” آیا شما می توانید بچه ها دیگر از نگاه کردن به من ضبط نکنید؟ مهم است ، متوقف شوید! ” من واقعاً می خواستم آهنگ را بیرون بگذارم ، اما من باردار بودم و به شدت سرما خورده ام ، بنابراین صدای خوبی نداشتم. بینی من بیش از حد گرفتگی داشت. [would just be] عجیب است زیرا من دیگر باردار نیستم. “

Cardi B کاملاً بسته بندی می شود. برخی از نگاه های او را از عکس زیر بررسی کنید.

[Via]