Cardi B واکنش نشان می دهد به Ciara و هالووین کوچک آینده لباس

عنصر

ترفندهای درمانی زیادی در سال جاری وجود نخواهد داشت اما ، شب هالووین رسماً بر سر ماست و ما شاهد سخت کوشی افراد مشهور هستیم. لباس هایشان را بپوشند.

رجینا کارتر و خدمه او لباس اسپایس گرلز را پوشیدند ، ویز خلیفه و دوست دخترش سانی و شر بودند ، کیم کارداشیان و فرزندانش ستاره های تایگر کینگ شدند ، ساویتی هر عضو Destiny’s Child هنگام ساخت “Bootylicious” ، و این واقعاً فقط نوک کوه یخ است.

ما همچنان با محتوای هالووین بمباران می شویم و این آخر هفته ، فقط بدتر خواهد شد (یا بهتر ، بسته به در مورد احساس شما در مورد Spooky SZN).

سیارا لباس خود را برای این سال به نمایش گذاشت و جلد آلبوم استودیوی نمادین Invasion Of Privacy کاردی B را بازآفرینی کرد. او گالری عکس ، از جمله برخی از عکسها ، شامل پسرش Baby Future را که لباس اوستت را پوشیده بود ، ارسال کرد.

کاردی لباس ها را دید و او بسیار بسیار تحت تأثیر قرار گرفت.

“من او نوشت و تصاویر را در اینستاگرام دوباره منتشر کرد. “من همیشه طرفدارciara بوده ام و بعد از آشنایی با او طرفدار بزرگتری هم شده ام! او شیرین ترین و خوشروترین فرد در جهان است! یک هلو واقعی! نماز خواندن شیرین و فروتنانه بود!”

آیا شما فکر می کنم Ciara به انجام یک کار خوب؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>