افست در میان بزرگترین هنرمندان جهان است و وقتی موفقیت زیادی کسب کنید ، پول زیادی بدست خواهید آورد. برای بسیاری از هنرمندان ، این امر به آنها امکان می دهد برخی کالاها و خدماتی را که در زمان کودکی یا بزرگسالی قادر به دریافت آن نبودند ، تهیه کنند. وقتی نوبت به Offset می رسد ، او با پول سختی که به دست آورده برای خود یک تیپ کل وسایل نقلیه خریداری کرده و در عین حال کفش ورزشی نامناسبی نیز خریداری کرده است.

پدر 4 رپر به طور مداوم مجموعه خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد ، اگرچه اخیراً ، Cardi B را از اینکه کفش هایش چقدر ترسیده است تحسین می کرد. در کلیپ زیر ، افست کاردی را به یک کمد دیواری عظیم هدایت می کند که در آن چیزی جز جعبه های منظم و پر از کفش ورزشی وجود ندارد. کاردی تعجب خود را از این مجموعه ابراز می دارد و خاطر نشان می کند که این مجموعه فقط حدود یک چهارم آنچه را که واقعاً متعلق به اوست ، نشان می دهد. افست سرانجام زنگ می زند و تأیید می کند که 3200 جفت کفش به نام خود دارد.

در طول دو سال گذشته ، آفست اطمینان حاصل کرده است که هر وقت یک جفت کفش انحصاری به دستش می رسد ، حتی قبل از اینکه کفش آن را آزاد کند ، در اینستاگرام منعقد شود. این امر باعث ایجاد حسادت در بین افراد دزدکی حرکت شده است ، اگرچه واقعاً نمی توانید آفست را به دلیل سو advantage استفاده از موقعیت وی برای تهیه کفش محدود مقصر بدانید. هر دزد مخفی اگر فرصتی داشته باشد این کار را می کند.

نظرات شما درباره مجموعه افست را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

افست و کاردی بی

امی ساسمن / گتی ایماژ