فصل جایزه گرمی همیشه بحث برانگیز است ، خصوصاً در روزهای بلافاصله پس از اعلام نامزدها. امروز (24 نوامبر) لیست آرزوهایی از هنرمندانی را دریافت کردیم که فقط ممکن است ظرف چند ماه یک جام را به خانه ببرند یا نگیرند ، و این باعث سر و صدای زیادی شده است. پس از پاسخ ویز خلیفه به کاربری که سعی در از بین بردن آن داشت ، تبادل در توییتر باعث شد که Cardi B با چنگالهای خود بیرون بیاید. تعرض به حریم شخصی رپر با ذکر ضررهای نیکی میناژ.

یک نفر در توییت خود نوشت که Cardi B برنده جایزه گرمی شد در حالی که نیکی میناژ این کار را نکرد “بزرگترین اثبات این است که آنها موسیقی خاصی ندارند.” ویز خلیفه پیام را دوباره توییت کرد و افزود: “بیشتر هنرمندان خودساخته این مشکل را دارند.” کاردی فکر کرد که رپ در حال برنده شدن است و بنابراین تصمیم گرفت به او پاسخ دهد.

“من نمی فهمم که چرا n * ggas توئیت هایی را سرگرم می کند که زنان موفق را در برابر یکدیگر قرار می دهد؟” او نوشت. “بله از این خسته نیستم؟ مخصوصاً وقتی بله سخت ریشه می زد وقتی كه ab * tch در پایین بود.” سپس ، او تصویری از یک DM Wiz را که ظاهراً او را در سال 2016 پس فرستاده است ، به اشتراک گذاشت. رپر او را تشویق کرد و نوشت “انجام یک کار عالی و نحوه پرداختن به موضوعات قابل تحسین است. نور خود را روشن نگه دارید و اجازه ندهید دیگران این کار را انجام دهند “

ویز برگشت و پاسخ داد ، “لعنت به این توصیه خوب. من هنوز هم از تو حمایت می کنم. هیچ چیز تغییر نکرد. خودت هم در کتاب من ساخته شد.” یکی از طرفداران به او گفت که نباید بیشتر به این درام بپردازد زیرا همه چیز به توجه او نیاز ندارد. ویز گفت: “من فقط نمی خواهم بدون هیچ كاری جنگ Cardi / Wiz آغاز شود.”