ورزوز پلتفرم برخی از بزرگترین هنرمندان بازی را گرد هم آورده است تا میراث خود را جشن بگیرند. و در حالی که عمدتا احساسات خوبی داشته است ، طرفداران شاهد برخی اوضاع پرتنش بر روی صفحه نمایش آیفون خود هستند. به عنوان مثال ، اجرای ماه گذشته گوچی مانه در نمایش “حقیقت” در برابر جیزی.


پریسلی آن / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ

دیروز اعلام شد که Ashanti و Keyshia Cole برای اپیزود آتی از دو تیم مقابل هم قرار می گیرند ورزوز. البته این یکی از مواردی است که نوزادان دهه 90 و اوایل سال 2000 منتظر آن بوده اند. این یکی به طور واضح بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرد و به نظر می رسد Cardi B در میان کسانی است که شب را پیش بینی می کنند. زن سال بیلبورد به توییتر رفت و در آنجا توصیه هایی را برای fellas ، از جمله خود ، قبل از وقوع نبرد موفق R&B به اشتراک گذاشت.

هشدار به همه افرادی که در آنجا حضور دارید (از جمله من) روز نبرد Ashanti VS Keyshia Verzuz خوب باشد. آواز آن با این چهره بسیار خواهد بود ð ؟؟؟؟؟؟؟ ð ؟؟؟؟؟؟ روی تو. “

هیجان او برای آینده ورزوز بعد از اینکه فهمید کیشیا کول و آشانتی هر دو ترشحاتی مثل خودش هستند ، نبرد افزایش یافت. “یک دقیقه لعنتی صبر کنید؟ Keyshia Cole و Ashanti هر دو ترازو هستند!؟ ببینید من قصد لاف زدن ندارم اما من لاف می زنم. نمی توانم منتظر این نبرد verzuz بمانم! خیلی خوب می شود “، وی افزود.

اگر افست تصمیم به پذیرفتن توصیه های کاردی گرفته است ، هیچ صحبتی صورت نگرفت ، اما او اخیراً طلاق آنها را لغو کرده است ، بنابراین به نفع او است که توییت های خود را در ذهن داشته باشد.

Ashanti و Keyshia Cole در تاریخ 12 دسامبر به مصاف هم می روند.