کاردی بی هنوز آلبوم استودیوی سال دوم خود را منتشر نکرده است ، اما تنها به دلیل قدرت نام خود و تک آهنگ “WAP” ، او در عنوان بهترین زن سال بیلبورد قفل شده است.

در این رویداد مجازی پیش رو ، تعدادی جایزه به برخی از بانفوذترین زنان در این بازی اهدا می شود که بیشترین جایزه مورد نظر Cardi B را دریافت می کند.

برای کسانی که از جایزه کاردی شکایت دارند و تعداد زیادی از شما هستید ، رپر با پیامی بلند از راه رسید.

“برای شما گریه کنانی که مانند” اما او فقط یک آهنگ دارد “، بله من کردم که آهنگ ، عوضی ، “او در یک پیام ویدئویی در اینستاگرام گفت.” کسی که بیشترین فروش را داشته است ، بیشترین جریان را دارد ، کسی که جمهوری خواهان را در مورد فاکس نیوز گریه می کند ، کسی که شش برابر پلاتین است در عرض سه ماه ، یکی که مادربزرگ شما داشت در TikTok بیدمشک می کرد. بله عوضی آن یکی. و علاوه بر این ، بیش از یک سال است که من تحت تأثیر قرار می گیرم و از پلتفرم خود برای رأی دادن استفاده می کنم ، نه فقط زمانی که جو بایدن علیه ترامپ می رود. من درمورد همه سناتورها به شما اطلاع می دهم. من با استفاده از پول خودم برای ملاقات با این نامزدها ، در مورد انتخابات میان دوره ای ولسوالی به شما اطلاع می دهم. برنی [Sanders]، بعد از نمایش خسته پرواز می کنم ، آره منم عوضی همه گریه می کردند مانند: “شما نماینده ما نیستید”. بله ، من نماینده آمریکا هستم. “

کمبود اعتماد به نفس کاردی بی. او در هنگام تماس با او مشکلی برای آوردن آمار ندارد.

فکر می کنید کاردی سزاوار این عنوان است یا باید به شخص دیگری می رسید؟

مراسم بیلبورد Women In Music در تاریخ 10 دسامبر ساعت 8 عصر EST برگزار می شود.