با توجه به حکم دادگاه فدرال در روز جمعه 4 دسامبر ، کاردی بی پس از شکایت به دلیل استفاده از عکس یک مرد بر روی او ، برای متقاعد کردن هیئت منصفه در مورد بی گناهی خود به جایگاه می رود Gangsta Bitch Music Vol. 1 جلد آلبوم. کوین برفی جونیور ادعا می کند که رپر “WAP” شبیه خود را “به شیوه ای جنسی گمراه کننده ، توهین آمیز ، تحقیرآمیز و تحریک آمیز” به تصویر کشیده است. در دفاع از بروفی ادعا می شود که خال کوبی او شنوندگان را به جریان موسیقی او سوق می دهد ، و به همین دلیل دلیل موفقیت او است.

قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، کورماک کارنی ، استدلال اولیه کاردی را رد کرد و اظهار داشت که تصویر جلدی استفاده عادلانه از شکل شبیه بروفی است. در حکم کارنی آمده است: “برای تشکیل یک استفاده منصفانه عادلانه ، تصویر تجدید نظر شده باید دارای عناصر قابل تغییر و تحول قابل توجهی باشد تا آن را چیزی فراتر از تشبیه یا تقلید” قرار دهد. “یک هیئت منصفه منطقی در این مورد می تواند نتیجه بگیرد که عناصر تحول آفرین یا خلاق کافی در پوشش GBMV1 وجود ندارد تا بتواند استفاده تحول آمیز از خال کوبی شاکی را تشکیل دهد.”

بنابراین چگونه خال کوبی بروفی در وهله اول بر روی آلبوم Cardi پیچید؟ طبق شهادت تیم گودن ، طراح گرافیک که این اثر هنری را خلق کرده است ، برای تهیه یک طرح 50 دلار به او پرداخت شد. پس از ارسال آثار هنری ، به وی دستور داده شد تا یک خال کوبی اضافی برای فتوشاپ در پشت مدل مردانه ای که روی جلد دیده می شود ، پیدا کند. بنابراین ، او “خال کوبی های پشتی” را گوگل کرد ، با خال کوبی بروفی برخورد کرد و از آن استفاده کرد. کاردی برای قاضی توضیح داد که خال کوبی تغییر مکان داده و بنابراین به روشی خلاقانه استفاده شده است.

اما کارنی معتقد است که هیئت منصفه ممکن است این توجیه را به اندازه کافی خلاقانه بداند. حکم کارنی ادامه می دهد: “مهمتر از همه ، عناصر تعریف کننده از جمله ببر و مار تقریباً بدون تغییر باقی می مانند.” “در این شرایط ، هیئت منصفه باید در مورد صلاحیت دفاع متهمان تصمیم بگیرد.”

خوشبختانه برای کاردی ، قاضی معتقد نیست که خال کوبی بروفی دلیل موفقیت آلبوم او بوده است. حکم وی اضافه می کند که دفاع “انجام می دهد [not] به هر نظرسنجی ، نظرسنجی ، گروه متمرکز یا مطالعه دیگری استناد کنید ، جایی که شنوندگان – یعنی کمتر از 100٪ شنوندگان – اظهار داشتند که تنها عامل تصمیم گیری در مورد موسیقی برای گوش دادن ، پوشش هنری است یا اینکه پوشش هنری برای آنها کاملاً مهم است تصمیم به گوش دادن به یک آهنگ یا آلبوم در زمان سکونت خود درمورد اینکه آیا وی نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها یا مطالعاتی راجع به اینکه چرا مصرف کنندگان سوابق را می خرند بررسی کرده است ، وی نمی تواند هیچ یک را ذکر کند. این دلیل خوبی دارد. چنین نتیجه ای خیالی محض است. “

[via]