هیچ رازی نیست که دختران نوجوان از این طریق عبور می کنند زیاد از مراحل نامناسب و شلوغی – همه ما آنجا بوده ایم. بین پر کردن سوتین ، قرار دادن ژل در موهایمان برای رسیدن به “ظاهر مرطوب” ، صاف کردن موهایمان با اتوی واقعی ، استفاده از پایه موس مات پوسته پوسته Maybelline و استفاده از سایه چشم آبی با اطمینان ، سهم خوبی از لحظات شرم آور داشته ایم. Cardi B اما اخیراً در توییتر خود فاش کرد که یکی از مالکان وی چیست.

حال ، Cardi B که می شناسیم و اکنون آن را دوست داریم ، غیرقابل انکار انحنا است. اما زمانی ، بسیار قبل از تزریق غیرقانونی او در لب به لب ، زمانی بود که شکل او بسیار متفاوت بود. در واقع ، در گذشته ، کاردی اعتراف کرده است که به طور طبیعی در طرف نازک تر است. اما در بازگشت به دبیرستان ، در تلاش برای ایجاد ضخامت بیشتر ، کاردی اعتراف کرد که سه لایه را در نیمه پایینی خود پوشیده است.

وی در توییتر خود افزود: “این واقعیت است که من قبلاً در Highschool 2 جوراب شلواری ** ضخیم زیر شلوار جین خود قرار می دادم تا چاق تر به نظر برسد.” “آهیچ کس هرگز چای نمی نوشد. “طرفداران بلافاصله داستان کاردی را خنده دار و قابل گفتن یافتند. آنها به سرعت از او به خاطر شفافیتش تعریف کردند و حتی از او برای به اشتراک گذاشتن هک مفید تشکر کردند.