کاردی بی هنگامی که از پیروان خود پرسید که آیا باید کیسه 88000 دلاری بخرد … وسط بیماری همه گیر … که در آن مردم پول نقد دارند و چپ و راست شغل خود را از دست می دهند ، از طریق اینترنت زمین لرزه فرستاد. مطمئناً ، Cardi B به اندازه کافی خوش شانس است که پول لازم را دارد که حتی چنین خرید زیاده خواهی را در نظر بگیرد ، اما نمی توانید انکار کنید که وقتی این همه مردم در تلاشند حتی هدایای تعطیلات را بخرند ، کنار زدن این صدا کمی ناشنوا نبود. خانوادهی آنها.

به نظر می رسد که خواننده رپ تصمیم گرفته که بله ، کیف پول را می خواهد. مشخص نیست که او از کجا این کار را انجام می دهد ، اما به نظر می رسد استقبال از پرس و جو اولیه او را متقاعد کرده است که آن را فقط برای مالش به صورت مردم بدست آورد. کاردی بی که اخیراً برای جشنواره Osheaga مونترال در آگوست 2021 اعلام شد ، سرانجام کیف دستی موردنظر را به نمایش گذاشت و طرفدارانش حتی آنرا تحت تأثیر قرار نداده اند.

سوپراستار “WAP” در توییتر خود با نشان دادن چرم قهوه ای و کیسه های پوشیده شده با برش ، نوشت: “این این !! این کیف کیف مردم است که گریه می کنند.” سپس ، او توضیح داد که بیشتر این مبلغ را به عنوان سرمایه گذاری برای آینده خریداری خواهد کرد ، زیرا متوجه خواهد شد که کیف های دستی و به خصوص کیف های Birkin با گذشت زمان رشد می کنند.

خواننده رپ پس از انتقاد طرفداران از او و گفت که کیف حتی آنقدرها هم خوب نیست ، نوشت: “این موضوع زیبا بودن نیست بلکه ارزش آن است. در عرض 3 سال می توانم آن را دو برابر حراج کنم.”

تقریباً مانند برخی از بچه ها که کفش های ورزشی را برای چرخاندن آنها در بازار فروش مجدد جمع می کنند ، Cardi B ظاهراً علاقه مند است که کیف دستی 88000 دلاری خود را بدست آورد. واقعاً نمی توانید او را سرزنش کنید. او پول گرفته و اگر ارزیابی او درست باشد ، این در واقع یک سرمایه گذاری مناسب است.


تیموتی کوراتک / CBS از طریق گتی ایماژ

آیا کیف پول را دوست دارید؟