از آنجایی که رپرها و خوانندگان مورد علاقه شما از آمارهای Spotify Wrapped 2020 خود رونمایی کرده اند ، تیانا تیلور نسبت به شماره های پخش خود کمی بینش بیشتری در کار خود ارائه داده است. تیانا اخبار تلخ و شیرینی را به طرفداران خود ارائه داد – او در حال بازنشستگی است. نه به طور کامل بلکه “این فصل” از داستان او که بسیاری آن را به عنوان کناره گیری او از موسیقی در نظر گرفته اند.

“من در زمان احساس فوق العاده بودن به عنوان یک هنرمند جلو نمی روم ، از” ماشین “فشار واقعی دریافت نمی کنم ، دائماً انتهای کوتاه تر را می گیرم ، نادیده گرفته می شوم ، منظور من لیست و روشن است ، “او در اینستاگرام نوشت. “من این فصل از داستانم را با آسودگی خاطر بازنشسته می کنم که می توانم با خیال آسوده از آنجا خارج شوم که ببینم تمام سخت کوشی ها و اشتیاقهای کشیده شده در جایی از دنیا مورد علاقه و حمایت قرار گرفته است.”

تیانا تیلور قبلاً ناامیدی خود را از صنعت ، به ویژه با نحوه برخورد Def Jam و GOOD Music ابراز داشت KTSE. اما هنوز هم مردم ، از جمله همسالانش ، حضور و هنر او را از دست خواهند داد. به عنوان مثال ، Cardi B ، Teyana Taylor را تلقی می کند آلبوم پروژه مورد علاقه او در سال و ابراز تاسف از اینکه تیلور احساس او را احساس می کند.

وی در توییتی نوشت: “اگر من را بشناسید ، می دانید آلبوم Teyana Taylor آلبوم مورد علاقه من در سال 2020 است.” “قسم می خورم که او امسال واقعا بهترین آلبوم را بدست آورد. من متنفرم که احساس می کند احساس استعداد بسیار زیادی دارد و موسیقی بسیار خوب است.”

او سپس آهنگ های مورد علاقه خود را خارج از ضبط نشان داد. “تو از کجا شروع کنم …… عشق را بیدار کن ، 1800 ، صبح ، 69 ، کیل ، ….. از دست دادن یکدیگر من را در ابتدای ماه اکتبر احساسات خود کرد. فقط یک پروژه بسیار خوب maaaannn ، “او اضافه کرد.

در زیر توییت های Cardi را ببینید.