هنگامی که بسیاری از بزرگترین تولیدکنندگان بازی به طور مکرر گلهای خود را دریافت می کنند ، به نظر می رسد که دیلا افسانه ای گاهی اوقات در گفتمان بزرگتر در کنار جاده قرار می گیرد. مطمئناً به دلیل کمبود استعداد ، مواظب باشید – ضرب و شتم دیترویت به همان اندازه که دید می کردند بسیار خوب بود و موجی را در هنر قصه گویی ابزاری ایجاد می کرد. با این وجود ، او کاملاً احساس محبوبیت تماشاگران مدرن آنگونه که باید احساس نمی کند. خوشبختانه ، هنرمندانی مانند Busta Rhymes نقشی محوری در حفظ میراث وی داشته اند ، از جمله یکی از ضربات وی ELE2 “Strap Yourself Down” (تهیه کننده مشترک پیت راک) را برید و به طور مداوم درباره عظمت او صحبت کرد.

Busta Rhymes Dilla

لئون بنت / BET / گتی ایماژ

بوستا در مصاحبه اخیر خود با GQ فاش کرد که سیصد ساز از تهیه کننده فقید دریافت کرده است. وی فاش كرد: “جی دیلا قبل از عبور از من بیش از 300 ضربه را برای من گذاشت.” “من با کسانی که به آنها می دهم بسیار انتخابی هستم ، به همین دلیل است که آنها را به کسی به جز رائکون نداده ام و این برای فقط ساخته شده 4 Linx کوبایی قسمت دوم. من فکر می کنم که او حدود چهار اتصال دیلا در آن پروژه دارد. “سه در واقع -” House Of The Flying Daggers “،” Ason Jones “و” 10 Bricks “.

بوستا ، که به ویژه در سال 2002 با دیلا همکاری زیادی داشت ، ادامه داد: “من همیشه سعی کرده ام میراث مرحوم جی دیلای بزرگ را از طریق همه آلبوم های خود نشان دهم و از آنها حمایت کنم.” دیگر ایمن نیست. “می دانید چه می گویم؟ فکر می کنم تنها آلبومی که احتمالاً در آن نبودم بود بازگشت به مزخرف من. من طرفدار بزرگ دیلا هستم ، فکر می کنم دیلا احتمالاً سه تولید کننده برتر در جهان است. از نظر من ، سه تولید کننده برتر مورد علاقه من همیشه دکتر در ، Q-Tip و J Dilla هستند. “

آیا شما با ارزیابی بوستا ریمز موافق هستید؟ اگر چنین است ، مطمئن شوید که با نظرات زیر در مورد همکاری های مورد علاقه خود در مورد دیلا و بوستا صدا خواهید کرد. با آرامش به جی دیلا ، حضور مطمئن او در پشت هیئت مدیره همیشه با سابقه خوش آمدید.

https://www.youtube.com/watch؟v=C6KY749pWIA