او دهه ها زندگی حرفه ای موفقی را در زیر کمربند خود دارد ، بنابراین بوستا ریمز مشاهده کرده است که چگونه هیپ هاپ دست اول تکامل یافته است. این خواننده رپ اخیراً پروژه مورد انتظار خود را به اشتراک گذاشته است انقراض سطح رویداد 2: خشم خدا. بوستا یک هنرمند مورد احترام است که تعدادی پروژه تحسین برانگیز را در زیر کمر خود دارد و در مصاحبه اخیر با NPR، او در مورد ایجاد “یک تجربه کامل آلبوم” صحبت کرد که در آن او از میانبرها و اسکیت ها و همچنین آهنگ ها برای انتقال دید خود استفاده می کند. این چیزی است که او متوجه شده است که نسل جدیدتر هیپ هاپ معمولاً از آن استفاده نمی کند.

Busta Rhymes ، NPR ، نسل جدید ، جدید رپرها ،
برایان آچ / استرینگر / گتی ایماژ

این نماد رپ گفت: “این چیزی است که من از آن می آیم. این چیزی است که دلم برای آن تنگ شده است.” “و من فکر می کنم این چیزی است که این نسل اکنون باید به روش صحیح آن را تجربه کند: تجربه و اهمیت درک اینکه برای درمان خود با یک مجموعه کار باورنکردنی و منسجم چیست.” از بوستا در مورد احساس وی درباره آنچه از این نسل جدید هنرمندان رپ می شنود س askedال شد.

وی گفت: “من همه چیز را با لطف در آغوش می کشم ، زیرا وقتی می خواستم در آغاز کار خود را ادامه دهم ، می دانید که ما از تأثیرات و دولتمردان بزرگتر قبل از خود استفاده کردیم.” “ما از آن استفاده کردیم و سعی کردیم آن را متعلق به خودمان کنیم. اما مسلماً ، در تلاش برای ساختن آن از طریق خود ، کارهای خاصی را متفاوت انجام می دهید ، به روشی که ممکن است برخی از دولتمردان بزرگ تر حاضر به پذیرش آن نباشند. “

بوستا همچنین اضافه کرد که افرادی بودند که وقتی او در حال رشد بود سبک و هنر او را قبول نمی کردند ، اما به جای سازگاری ، حتی بیشتر از این نیز به موفقیت سوق داده شد.

[via]