Bugs Bunny یکی از شاخص ترین شخصیت های تاریخ تلویزیون است. در حقیقت ، سال 2020 برای شخصیت لونی تونز سالگرد تولد 80 سالگی است. با یک جام جم فیلم در افق ، منکر باقی ماندن Bugs Bunny در دنیای فرهنگ پاپ قابل انکار نیست و اخیراً ، Converse با تهیه یک مجموعه ویژه Bugs Bunny ، به جشن 80 سالگی Looney Tunes کمک کرد.

این همکاری ویژه هم با کفش های ورزشی و هم با پوشاک متمرکز بود و پیشنهادهای بی شماری در بازار عرضه شد. در سمت کفش ورزشی ، تعداد زیادی Chuck Taylor All-Stars وجود داشت ، که دو نفر از آنها با پیشنهادات عالی و بیشتر به عنوان یک سطح پایین عرضه می شوند. Converse همچنین نسخه منحصر به فردی از Chuck 70 را منتشر کرد و در عین حال با یک Converse Pro Leather ، محور Bugs Bunny ، روبرو شد که اتفاقاً دست به دست هم دادیم.

گفتگو

تصویر از طریق ادی لی

در عکس های زیر می بینید که کفش ورزشی با جیر بژ کرمی پوشانده شده است ، در حالی که جیر خاکستری روی پاشنه پشت و کناره ها قرار گرفته است. در نزدیکی پاشنه عقب ، هویج علامت گذاری شده Bugs را به دست می آوریم در حالی که عبارت اصطلاح “What’s Up Doc” درست بالای مارک Converse در کنار آن قرار دارد. حتی یک طرح کلی از سر Bugs در قسمت پاشنه عقب وجود دارد که کل ظاهر را به هم می رساند. در بسته ای که دریافت کردیم ، یک Funko Pop پر زرق و برق نیز وجود داشت که خرگوش را با تاکسیدو به نمایش می گذارد ، همه در حالی که کلاه بالایی در دست داشت. این بسته همچنین دارای یک کاتالوگ ویژه بود که شامل تمام موارد برجسته شده در این همکاری بود.

به طور کلی ، این یک کفش ورزشی است که هر طرفدار Looney Tunes آن را دوست دارد ، و اگر علاوه بر این یک مشتاق کفش کتانی باشید ، اینها کاملا بی فایده هستند.

اگر می خواهید هر یک از کفش های کتانی موجود در مجموعه Converse x Bugs Bunny را کنترل کنید ، می توانید طیف وسیعی را در وب سایت Converse بررسی کنید. قیمت ها از 40 تا 100 دلار USD هستند و اندازه های زیادی هنوز در دسترس هستند.

گفتگو
تصویر از طریق ادی لی
گفتگو
تصویر از طریق ادی لی
گفتگو
تصویر از طریق ادی لی
گفتگو
تصویر از طریق ادی لی
گفتگو
تصویر از طریق ادی لی
گفتگو
تصویر از طریق ادی لی