به دلیل COVID-19 ، متأسفانه ما نتوانستیم امسال هیچ المپیکی بدست آوریم. در عوض ، بازی های توکیو در سال 2021 برگزار می شود اگرچه اگر بیماری همه گیر بهتر نشود ممکن است در معرض خطر قرار بگیرند. صرف نظر از این ، طرفداران ورزش از این بازیها هیجان زده می شوند که سه ورزش جدید اضافه می شوند. این مسابقات شامل اسکیت بورد ، موج سواری و حتی کوهنوردی ورزشی است. اکنون ، کمیته بین المللی المپیک در تلاش است تا خود را برای بازیهای پاریس در سال 2024 آماده کند ، و امروز مشخص شد که یک ورزش کاملا جدید در آن گنجانده شده است.

ورزش مورد بحث رقص رقابتی است. مطمئناً ، رقص رقصیدن تا اوایل هیپ هاپ برمی گردد و منجر به ایجاد چندین تیم رقص باورنکردنی و همچنین مسابقات بین المللی شده است.

سفر شکستن برای تبدیل شدن به یک ورزش المپیک از سال 2018 در المپیک جوانان آغاز شد. طرفداران کمی از این ورزش لذت می بردند و در نتیجه ، IOC تصمیم گرفت که این ورزش را به عنوان یک ورزش رسمی برای سال 2024 در آورد.

در حالی که بسیاری تعجب می کردند که اکنون شکستن در المپیک است ، اما دیگران به دلیل به رسمیت شناختن فرهنگ بزرگی در صحنه جهانی خوشحال شدند. برای کسانی که تمام زندگی خود عاشق رقص رقصیدن بوده اند ، قطعاً این یک پیروزی بزرگ است.