رفتن به نوشته‌ها

Bow Wow نشان می دهد که آیا او “Verzuz” را انجام داده است یا نه

هواداران به شدت به دنبال Bow Wow برای شرکت در نبرد “Verzuz” هستند.

گرچه قرنطینه اعمال شده توسط ویروس کرونا ، در بیشتر موارد ، وحشتناک بوده است ، اما حداقل یک چیز خوب از آن ناشی شده است. البته ، ما در مورد نبردهای Instagram Live “Verzuz” صحبت می کنیم که طی چند ماه گذشته در حال کاهش بوده است. تاکنون چند مسابقه شگفت انگیز انجام شده است و پنجشنبه شب ، نبردی بین Jeezy و Gucci Mane نصیب ما شد. این نبردی است که هواداران منتظر آن بودند و در نهایت ناامید کننده نبود.

در طول این پخش جریانی مستقیم ، طرفداران در مورد اینکه دوست دارند بعدی را ببینند اظهار نظر کرده اند و به نظر می رسد نام Bow Wow یکی از رایج ترین درخواست ها باشد. Bow Wow متوجه این موضوع شده است ، و امروز صبح ، او به توییتر رفت که در آن فهمید که آیا او هرگز در نبرد شرکت می کند یا نه. همانطور که به نظر می رسد ، ظاهر “Verzuz” Bow Wow به راحتی در کارت ها نیست.

Bow Wow نوشت: “هر وقت تماشا می كنید كه یك نسخه متناسب با من است.” “من یک کار نمی کنم. من بارها آن را گفته ام. طرفدار ایما و من مانند همه شما از تماشا لذت می برم.”

خوب ، همه شما اگر منتظر نمایش “Verzuz” در Bow Wow باشید ، مطمئنا ناامید خواهید شد. با این حال ، قطعاً جنگهای عالی در افق رخ خواهد داد ، بنابراین زیاد نگران نباشید.

در ضمن ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که می خواهید کدام مرحله بعدی را مشاهده کنید.

تعظیم وای

تاد ویلیامسون / گتی ایماژ برای CSE

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *