به زودی خواهیم شنید که Boosie Badazz تجربه دلخراش تیراندازی در دالاس را به اشتراک می گذارد. از زمان حادثه خواننده رپ خوب شده است ، اما Boosie به سختی کار خود را پایین انجام داده است. او در حالی که در کلوپ های شبانه حضور پیدا کرده و با صندلی چرخدار خود در سراسر کشور دیده شده است ، حتی اظهار داشت که برای اجرا آماده است. Boosie همیشه در حال تعقیب کیف است ، بنابراین جای تعجب نیست که حتی یک گلوله باعث کند شدن سرعت او نشود ، و همچنین به نظر می رسد Boosie آماده است تا به تیراندازی ، البته روی موم ، رسیدگی کند.

دیروز (8 دسامبر) ، Boosie Badazz ویدئویی از خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آن برخی موسیقی های جدید را پیش نمایش کرده است. در این کلیپ ، شنوندگان می شنوند که چند خواننده رپ در مورد دو بند نگه داشتن خودش تف می کند.

B * tch ، من یک چوب در ماشین آماده برای جنگ نگه می دارم b * tch / شما می دانید که من آن پسر را قدم می گذارم / سکوت نکن و به پسرت نگو / چهار و پنج از پسرت محافظت می کنی / آماده و وفادار ، آماده جنگ / Sup b * tch من جنگجوی نهایی هستم، “Boosie رپ می زند.”آنها سعی کردند سرم را بیرون بیاورند / Glock داخل من هستم که به عقب برگردم / آنها دلم برای من تنگ شده بود ، من از این موضوع خوشحال شدم / وارد شدم و آنها را عقب انداختم.

این آهنگ “Stick N Da Car” نام دارد و Boosie در عنوان پست خود به اشتراک گذاشته است که قرار است جمعه آینده (18 دسامبر) افت کند. یک قطعه از آهنگ آینده Boosie Badazz را ببینید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.