این هفته گذشته طوفانی برای Boosie Badazz بود ، که به دنبال ادای احترام به همكار مقتول Mo3 خود ، اخیراً از ناحیه پا دچار اصابت گلوله شد. تیراندازی در بیگ تی پلازا در دالاس ، تگزاس انجام شد و گزارش پلیس نشان می دهد که “بوسی” همکاری نکرده و از دادن هرگونه اطلاعاتی به مأموران درمورد اینکه چه کسی ، چه کسی و کجا مورد اصابت گلوله قرار گرفته امتناع می ورزد. شاکی اظهار داشت که نمی خواهد با افسران صحبت کنید. “

بوسی باداز

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

با توجه به اینکه Boosie یکی از مبتلایان به دیابت طولانی مدت است ، طرفداران با وحشت تماشا می کردند که شایعات در مورد عوارض احتمالی شروع می شود ، با بدترین سناریوی هشدار دهنده که ممکن است قطع قطع پا را انجام دهد. در حالی که این اخبار به سرعت به عنوان اخبار جعلی متوقف می شد ، بسیاری از آنها متعجب نبودند که وقتی برخی از کلمات اطمینان را از صدای خواننده رپ معروف و محبوب او شنیدند. واضح است که زمان آن فرا رسیده است ، زیرا بوزی اخیراً در توییتر خود تأیید کرد که از مدت طولانی حضور در بیمارستان رسماً به خانه برگشته است.

وی نوشت: “از بیمارستان # بیمارستان از همه کسانی که من را دعا کردند تشکر می کنم” ، موجی از جشن و تسکین طرفداران و پیروان را برانگیخت. “N Yeah I Still Got My Leg.” واضح است که بوسی شایعات پا را به خود جلب کرده است و تعجب آور نیست که در آینده ای نزدیک مشاهده کنیم او روایت داستانی می کند. در این بین ، حتماً در طول بهبودی به بوسی علاقه نشان دهید و در صورت بروز ، مراقب تحولات بعدی باشید.