شما نمی توانید یک مرد خوب را پایین نگه دارید. اگرچه Boosie Badazz در اوایل این ماه در یک تیراندازی آسیب دید ، اما خواننده رپ در حال اصلاح است. گزارش های زیادی در مورد بهبودی بوسی منتشر شده است ، از جمله ادعا می کند که وی به اندازه کافی دارای مشکلات سلامتی است و نگرانی هایی در مورد قطع شدن پای وی وجود دارد. به نظر می رسد که او فعلاً می تواند هر دو پای خود را حفظ کند و حالا که حال او بهتر شده است ، بوسی به صحنه باشگاه آمده است. در روز شکرگذاری ، Boosie در کارولینای جنوبی در یک باشگاه با صندلی چرخدار مشاهده شد ، و بعداً ، او یک آگهی تبلیغاتی را منتشر کرد مبنی بر اینکه روز شنبه (28 نوامبر) در آلاباما حضور دیگری خواهد داشت. رپ گفت: “WTF YALL فکر می کنی که من هنوز هم دارم اجرا می کنم.”

وقتی که او مشغول دور زدن کلوپ های شبانه نیست ، Boosie در خانه و با خانواده اش راحت است. Lil Duval یک فیلم سریع از Boosie را هنگامی که “دوست خود را” کشید ، به اشتراک گذاشت. در حالی که رپر خودش را با شخصیت متصل به صندلی چرخدار سنت لوئیس از فیلم کلاسیک فرقه ای به کارگردانی مکعب یخی مقایسه می کرد ، با هزینه Boosie چند شوخی می کردند. باشگاه پخش کننده.

برای شما که سنت لوئیس را به خاطر ندارید ، او گانگستر سردی بود که شخصیت برنی مک ، دولا بیل ، در آن کار می کرد. می توانید Boosie و Lil Duval را در بالا ببینید و سنت لوئیس را تماشا کنید باشگاه پخش کننده صحنه زیر.

https://www.youtube.com/watch؟v=u9wiZtKtl8A