هفته گذشته Mo3 در زادگاهش دالاس ، تگزاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. گفته می شود که پیش از تیراندازی ، هنرمند وابسته به Boosie Badazz تحت تعقیب قرار گرفته بود و متوجه شد که آن روز اتومبیل از نزدیک او را دنبال می کند. گزارش شده است که او تصميم گرفت با رانندگي در آزادراه سعودي کند هنگامي که اتومبيل تصادف کرد و با پايين شروع به دويدن کرد ، وسيله نقليه را که براي او باقي مانده بود از دست بدهد. شخصی که او را دنبال می کرد از اتومبیل خود خارج شد و به مو3 رسید و به او شلیک کرد.

در آخر هفته ، احترامی به خواننده رپ برگزار شد که صد نفر از جمله Boosie در آن شرکت کردند. صدای شلیک گلوله در تماشاخانه به صدا درآمد ، ظاهراً به رپر افسانه ای برخورد کرد. وضعیت او برای آخرین روز مشخص نیست اما با توجه به فعالیتش در شبکه های اجتماعی ، او وضعیت خوبی دارد.

دیروز ، Boosie از همه برای ارسال پیام های “زود خوب” و تولدشان تشکر کرد ، با توجه به اینکه او تولد خود را در 14 نوامبر جشن گرفته است.

Boosie در Instagram Stories نوشت: “من خوب از همه آرزوهای تولدت مبارک قدردانی می کنم و به زودی آرزو می کنم.” “همه شما را دوست دارم.”

او این کار را با تبلیغ چند هنرمند آینده دار در صفحه خود دنبال کرد ، بنابراین خوب است که ببینیم او به اندازه کافی خوب است و می تواند به کار خود برگردد.

آخر هفته نیز بنی قصاب هنگام اقدام به سرقت مورد اصابت گلوله قرار گرفت. او در حال بهبود است ، بیمارستان را با یک هواپیمای شخصی ترک می کند و مدتی را با همکار خود Westside Gunn سپری می کند.

دعا برای Boosie Badazz و بنی قصاب هنگام بهبودی.