گفته می شود که بوسی بداز هنگام احترام به Mo3 ، یکی از نزدیکان وی که در زادگاهش دالاس ، تگزاس به ضرب گلوله کشته شد ، از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. علی رغم اینکه وی روز گذشته در شبکه های اجتماعی به روزرسانی می کند ، شایعاتی مبنی بر اینکه وضعیت وی بدتر شده است ، گزارش شده است که خواننده رپ دچار عوارض دیابت شده است. حتی برخی منابع بیان می کنند که وی می تواند به قطع پا احتیاج داشته باشد.

این اطلاعات تأیید نشده باقی مانده است ، بنابراین همه را با یک دانه نمک مصرف کنید. با این حال ، شایعه شده است که Boosie در مکان خوبی قرار ندارد زیرا گفته می شود که هنوز از تیراندازی آخر هفته در بیمارستان بستری است. به نظر می رسد این خانم 38 ساله در بهبودی دچار عوارضی شده است که گفته می شود ناشی از شرایط پزشکی فعلی وی است. بر اساس برخی از برترین حساب های توییتر Hip-Hop گزارش شده است که زخم گلوله به سرعت بهبود نمی یابد.

ما با نمایندگان Boosie درمورد روند بهبودی وی صحبت کرده ایم و تاکنون هیچ جوابی نداده ایم.

ما شما را در جریان هرگونه پیشرفت در بهبودی قرار خواهیم داد.


شاهزاده ویلیامز / گتی ایماژ

اخیراً ، VladTV بخشی از آخرین مصاحبه خود را با Boosie منتشر کرده است که پس از مرگ شاه فون فیلمبرداری شده است. وی اظهار داشت که رپرها یکی از خطرناکترین مشاغل جهان را دارند ، همچنین نشان داد که وی در همان شب که پادشاه فون مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، به کلوپ شبانه آتلانتا دعوت شد.

دعا برای Boosie!

[via]