رئیس جمهور دونالد ترامپ سرانجام با انتقال رئیس جمهور منتخب جو بایدن و کارمندانش به کاخ سفید موافقت کرد ، اما این لزوما به معنای تسلیم شدن وی نیست. ترامپ هنوز ادعا می کند که انتخابات سال 2020 از طریق تقلب در رأی دهندگان از او به سرقت رفته است ، اگرچه مقامات انتخاباتی قاطعانه اعلام کرده اند که هیچ تقلبی رخ نداده است. بسیاری از افراد مشهور بودند که از پیشنهاد ترامپ برای انتخاب مجدد حمایت کردند ، از جمله لیل وین و لیل پمپ ، و هنرمندان رپ همکارشان علناً آنها را به خاطر ایدئولوژی های سیاسی خود سرزنش کردند.

Boosie Badazz در مورد رپرهایی که به نوعی با ترامپ در ارتباط بودند صحبت کرد ، از جمله Ice Cube که اعتراف کرد با جمهوری خواهان در مورد طرح “قرارداد با آمریکای سیاه” صحبت کرده است. بوسی به گفت: “او به جامعه سیاه فکر می کرد ، اما به اژدهایی که مقابلش نشسته فکر نمی کرد.” تلویزیون ولاد. “و او همچنین به مردم فکر نمی کرد.”

این خواننده رپ در مورد اظهارات اخیر مایکل جای وایت بازیگر وقتی گفت رئیس جمهور ترامپ هنرمندان سیاه پوست را دلال می کند ، بحث کرد. بوسی گفت: “او مانند یک برده دار است.” “من به شما چیزی می دهم. شما را جلوی … شما از همه برده ها بزرگتر خواهید بود. اما شما همچنان” یک gga هستید “. او به طور خاص در مورد Lil Pump صحبت كرد و خاطرنشان كرد كه ترامپ حتي اسم او را نمي داند و هنگام يك راهپيمايي او را “Lil Pimp” ناميد.

Boosie افزود: “سلام ، همه می توانند درباره شما صحبت کنند. شما می خواهید با من یک عکس بگیرید. شما بزرگترین n * gga هستید که در مورد آن صحبت شده است.” “اما شما هنوز هم * gga هستید. و اکنون شما به عنوان یک خانه n * gga نگاه می کنید. درست است. این مانند جوش محکم است. من از هر دو طریق از شما عبور می کنم. شما را بالا می آورم و پایین می آورم.”

کلیپ مصاحبه Boosie را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=HF_dtnoBSkA