Boosie Badazz پس از شلیک ترسناک آخر هفته گذشته در حال بهبود است. او قبلاً دو عمل جراحی انجام داده است و به صورت کارآموز ، اکنون به یک سوم عمل جراحی احتیاج دارد.

برای Boosie ، که در یک احتیاط برای Mo3 ، یکی از دوستان نزدیک او که در دالاس کشته شد ، به پای او شلیک شد ، راه آسان برای بهبودی نبوده است. شایعات زیادی در مورد وضعیت Boosie به گوش می رسد ، گزارش های اولیه ادعا می کنند که رپر حتی نیاز به قطع پا دارد. خوشبختانه ، این موارد درست نیست اما این بدان معنا نیست که Boosie هنوز واضح است.

او در حال ارائه به روز رسانی در شبکه های اجتماعی است و امروز صبح تأیید کرد که برای یک عمل جراحی دیگر به بیمارستان برمی گردد.

Boosie نوشت: “2 عمل جراحی روی پای من و 1 مورد دیگر برای رفتن # ShakeBack # 4Shit.”

بوزی ابتدا در بیمارستان تحت معاینه قرار گرفت و با انجام چند عمل جراحی وی را برای بهبودی راهنمایی کرد. یکی برای از بین بردن قطعات گلوله و دیگری قرار دادن چند پیچ ​​در پای او تا اطمینان حاصل شود که می تواند به درستی بهبود یابد. مشخص نیست که چرا او نیاز به جراحی سوم دارد.


برایان بدر / گتی ایماژ

اخیراً ، Boosie بخشهایی از مصاحبه خود را با VladTV پخش کرده است ، که نشان می دهد او هنگام کشته شدن به همان باشگاهی دعوت شده است که King Von در خارج از آن بوده است. وی همچنین ادعا کرد که معتقد است رپ یکی از خطرناک ترین مشاغل در جهان است.

همچنان که بوزی از تیراندازی بهبود یافت ، برای او دعا کنید.