هیاهو برای Boosie Badazz هرگز متوقف نمی شود. خواننده رپ اغلب روحیه کارآفرینی و تمایل خود را برای تهیه کیف به هر قیمتی به مردم یادآوری کرده است. ما در مورد مشاغل املاک و مستغلات وی ، صفحه OnlyFans وی شنیده ایم و لیست ادامه دارد. متأسفانه ماه گذشته رپر در تگزاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. خوشبختانه به نظر می رسد او به سرعت بهبود می یابد.


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

به نظر می رسد که خواننده رپ به پای او شلیک کرده است ، خصوصاً اکنون که صندلی چرخدار اتوماتیک دارد. رپر هنگامی که دور اتومبیل هایش چرخ می زد ، ویدیویی از خروج خود از Boosie Estates به اشتراک گذاشت. هنگامی که دوستانش وی را ضبط کردند ، رپر اوضاع را جنجالی کرد. “با سلام ، عوضی. بله ، خوب. من این عوضی را گرفتم ،” او با هیجان گفت.

وی عنوان را نوشت: “آنها سپس به من اجازه دادند كه از صندلی چرخدار اتوماتیک استفاده كنم.”

با استفاده از ویلچر اتوماتیک ، Boosie Badazz آماده است تا به صحنه بیاید. هنگامی که یک بلانت را روشن می کرد ، رپ یک نگاه اجمالی از تمرین خود را از راحتی صندلی چرخدار خود به اشتراک گذاشت و وانمود کرد که در صحنه است و بوپک پرسونا بوسی گفت که قصد دارد صندلی چرخدار اتوماتیک را در اجراهای آینده خود قرار دهد و از طرفداران بخواهد برای جایزه 100 دلار نام مستعار صندلی خود را انتخاب کنند.

وی نوشت: “کار روی عملکرد مرحله من در صندلی چرخدار جدید من کسی می تواند به صندلی چرخدار من نام” BEST NAME “WIN CASH APP 100 دلار بدهد.”

ماه گذشته ، وانت دونده سرعت Boosie Badazz در آخر هفته بزرگداشت Mo3 در Dallas، TX به عنوان Big T Plaza مورد اصابت گلوله قرار گرفت. بعدا مشخص شد که او از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفته و بعداً به جراحی احتیاج دارد. خوشحالیم که می بینیم او دوباره در حال فعالیت است و از این حادثه بهبود می یابد.