در قلب Boosie Badazz برای افرادی که ثروت و موفقیت بیشتری نسبت به او کسب کرده اند جایی برای هرگونه نفرت وجود ندارد. ما در یک فرهنگ رقابتی ، به ویژه در صنعت سرگرمی زندگی می کنیم ، زیرا خلاقان سعی می کنند با روش های مبتکرانه و ابتکاری صعود به بالاترین سطح ، سفر به دورترین نقاط ، کسب بیشترین درآمد ، کسب بیشترین پیروان ، کسب بیشترین بازدیدها و شکستن بیشترین رکورد این سطح از رقابت اغلب می تواند منجر به بیرون آمدن منتقدان و متنفران از هر گوشه ای برای از بین بردن دستاوردهای کسی شود ، اما وی برای Boosie Badazz ، کسانی را که بیش از خودشان هستند ، انگیزه انجام و بهتر بودن می داند.

بوسی گفت: “افرادی که بیش از من دارند ، من برای آنها خوشحالم.” “شما انگیزه من هستید ، n * gga. می دانید. و خدا مادران مادرانی را كه از مادرانی كه از آنها بركت دارند متنفر نیست”. مردم برای افرادی كه آن را دارند خوشحال نیستند. شما خوشحال نیستید؟ شما باید برای بیانسه شاد باشید. شما باید برای Jay-Z خوشحال باشید. بسیاری از مردم از کسانی که آن را دارند خوشحال نیستند. آنها به عنوان انگیزه به آنها نگاه نمی کنند. آنها به عنوان opps نگاه می کنند. “

بوسی ماجرا را از وقتی که اولین بار لوئیزیانا را ترک کرد و به جورجیا رفت ، تعریف کرد ، ریک راس او را به ملک قصر خود دعوت کرد. پس از بازدید ، Boosie گفت که این انگیزه وی را برای ورود به “حالت خرد کردن کامل” فراهم می کند. وی افزود: “وقتی با چشمان خودم دیدم كه یك سیاه پوست می تواند داشته باشد ، این انگیزه مستقیم بود.” در زیر به اشتراک نظرات Boosie گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=uoOiv0ZaKlU