گاهی اوقات ، حتی یک وضعیت ناخوشایند نیز می تواند نتیجه مثبتی داشته باشد. برای Boosie Badazz ، که پس از اصابت گلوله به پا ، در حال بهبود است ، ثابت شد که این امر به شکل یک دیدار متحیر کننده است. از صدای آن ، بوزی اخیراً از دوست سابق و همکار وی وب بازدید کرد ، وی قبلاً در آهنگ های محبوب مانند “Smoking On Purple” و “Wipe Me Down Remix” ارتباط برقرار کرد. متأسفانه ، روابط آنها به نوبه خود به سمت بدترین حالت پیش رفت ، تا جایی که Boosie در ماه مارس به طرفدارانش اطلاع داد که دیگر س questionsالات مربوط به وب ، دوره را نمی پذیرد.

Boosie Badazz Webbie

بنت راگلین / گتی ایماژ

در حالی که بسیاری از آنها تعجب می کردند که آیا این جفت ارز هرگز موفق به سازش اختلافات خود می شود ، اما به نظر می رسد که گام بزرگی به جلو در این مسیر برداشته شده است. Boosie اخیراً توییتر خود را مورد حمله قرار داد تا فاش کند که وبی واقعاً برای ملاقات بازدید کرده است ، اطمینان حاصل کند که از همکار سابق خود قدردانی می کند. او می نویسد: “من نی نی گا وبی روی من که عشق است …” ، هرچند در مورد ماهیت دیدار مجدد آنها چیزی بیشتر مشخص نکرد. هنوز هم ، با توجه به اینکه این زوج فقط چند ماه پیش در شبکه های اجتماعی عکس های خود را رد و بدل می کردند ، بسیار جالب است.

به طور طبیعی ، بسیاری از طرفداران Boosie از دیدن جفتی که یک بار دیگر نان می شکند بسیار هیجان زده بودند ، به خصوص بعد از اینکه امسال منفی زیادی به بار آورد. بین این آخرین افشاگری و این واقعیت که Jeezy و Gucci Mane پس از پانزده سال نیز توانستند گوشت گاو خود را له کنند ، شاید دلیل خوش بینی برای حرکت به جلو وجود داشته باشد. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که Boosie و Webbie بتوانند این بنیاد جدید را بنا کنند و چه کسی می داند – شاید ما شاهد باشیم که آنها کمی دیرتر اما هنوز هم بیش از حد مورد استقبال ، جایی را که متوقف شده اند جمع می کنند.