Boosie Badazz در حال بهبودی پس از یک تیراندازی است که باعث شد او نیاز به دو عمل جراحی روی پای خود داشته باشد ، اما او با اعلام حضور و عملکرد آینده باشگاه خود در حال بازگشت به کار است.

این هفته ، افسانه رپ باتون روژ فاش کرد که برای بهبودی کامل از زخم های گلوله خود به عمل جراحی سوم نیاز دارد. پزشک وی احتمالاً استراحت زیادی را نیز توصیه کرده است ، احتمالاً به او توصیه کرده است از کلوپ های شلوغ شب دور شود و برای مدت طولانی روی پاهایش بماند. Boosie قصد دارد او را انجام دهد ، نشان داد که او فقط با انجام دو اجرا فقط در هفته جاری به کار خود ادامه می دهد.

در اینستاگرام ، Boosie ویدئویی از خود در حال استراحت در خانه به اشتراک گذاشت ، در حالی که پسرانش یک ضربه قابل توجه در زمین بسکتبال خصوصی زدند ، بازی بچه های خود را روی یک ترامپولین بازی می کرد. در ابتدای کلیپ ، Boosie نمای کوتاهی از پای خود را که به شدت باندپیچی شده است نشان می دهد که روی یک سطح مرتفع قرار گرفته است.

پست های بعدی او برای ارتقا two دو حزب بود که وی در کارولینای جنوبی و آلاباما میزبان آنها خواهد بود ، به این معنی که او دوباره به جاده بازگشته است. رپ صریح نوشت: “WTF YALL THOUGHT I’m Still Performing،” هرگز فرصتی را برای تهیه کیف از دست نداد. “YALL GOTTA SANG MY SONGS THO IM GO BE NA WHEELCHELIR N N ONLY STAGE 30 MINESES.”

پنجشنبه شب ، او جشن شکرگذاری را از این باشگاه برگزار می کند و شنبه شب ، او برای یک جشن تولد به یک کشور دیگر می رود.

امیدوارم ، بوزی به اندازه کافی استراحت کند تا تصمیم خود را برای ادامه حضور در باشگاه جبران کند. هرچند آن صورتحساب های بیمارستان هزینه خود را پرداخت نمی کنند. دعا برای بهبودی سریع!