Boosie Badazz اخیراً موارد زیادی را پشت سر گذاشته است – آن مصاحبه سایه دار مایک تایسون ، مرگ Mo3 چند هفته پیش ، چند روز بعد تیراندازی که منجر به جراحی های متعدد پا و حتی مجبور شدن شایعات قطع عضو شد. با این حال ، همه ما می دانستیم که چند لحظه سخت شخصیت وحشی مانند Boosie را برای مدت طولانی پایین نمی کشد ، و او اطمینان داد که با جشن شکرگذاری در همه مکان ها ، این باشگاه را ثابت می کند.

باشگاه ویلچر شات boosie badazz
تصویر: کارمن مانداتو / گتی ایماژ

“باشکوه شکرگذاری” وی دیروز شب (26 نوامبر) در چارلستون ، مرکز رویدادهای نفیس کارولینای جنوبی پایین آمد. بر اساس فیلم تهیه شده توسط TMZ ، Boosie به معنای واقعی کلمه با یک پای کاملاً باندپیچی شده و یک گردن پر از یخ به محل برگزاری مسابقات غلتید. آنچه غافلگیرکننده بود ، ماسکی بود که در مدتی که اکثر اوقات ممنوعیت کلاب زدن ممنوع بود ، باید در مورد شخصی که فقط جراحی جدی انجام داده بود اعمال می شد. با این وجود ، ما پلیس حزب نخواهیم بود و فقط تصور می کنیم که همه افراد در این باشگاه با دماسنجهای درب آزمایش شده اند. بله ، بیایید با آن برویم!

TMZ همچنین یادداشت کرد که او قصد دارد مهمانی دیگری را برای آخر هفته تولد خود در آلاباما برگزار کند و ما فقط می توانیم تصور کنیم که این یک باغ وحش بزرگتر باشد.

Boosie به عنوان عنوان نوشت: “برای WTF YALL فکر می کنم که من هنوز هم دارم اجرا می کنم ،” برای نوشتن پست مهمانی برای روز شنبه نوشت (که در بالا دیده می شود) ، و ما باید به او اعتبار بدهیم که اجازه نداد چیزی مانند یک زخم تقریباً مهلک جلوی آن را بگیرد زندگی باشگاهی لطفاً ، فقط ماسک بزنید!

ویدیوی TMZ را در زیر ببینید که Boosie Badazz در کارولینای جنوبی برای شکرگذاری حضور دارد و در مورد نظر شما به ما اطلاع دهید که آیا شما به فلکس احترام می گذارید یا فکر می کنید که او فقط باید جایی بنشیند که سرویس بطری نداشته باشد و دارای یک قیمت بالا باشد. احتمال ابتلا به ویروس کرونا: