کارهای شیطانی Blueface در دنیای هیپ هاپ به خوبی شناخته شده است. به نظر نمی رسد که رپر جوان هرگز از آنچه مردم درباره او فکر می کنند لطمه ای وارد کند و او همچنان این موضوع را آشکار می کند. Blueface و پسر 3 ساله اش Javaughn به تازگی با خونسردی از بلوک عبور کردند و خواننده رپ فیلمبرداری از کل تجربه را انجام داد. هواداران شروع به انتقاد از والدین او کردند زیرا جاوا در دامان پدرش است و ظاهراً ماشین را رانده است.

بدیهی است که Blueface باید دست خود را بر روی فرمان نیز داشته باشد. با این حال ، اینترنت به دلیل عدم امنیت در کل ، باعث کاهش بی آبی Blueface شد. داشتن یک کودک در دامان خود هنگام رانندگی ، بند نبودن ، بسیار خطرناک است. یکی از کاربران توییتر نوشت: “Niggas dead در تلاش است بچه هایش را با خود ببرد.” دیگری نوشت: “امیدوارم که او پدر بهتری نسبت به رپ باشد اما در هر دو زباله زباله قرار دهد. او را روی صندلی ماشین قرار دهید.”

بلوفیس و مادر نوزادش از دوران دبیرستان فعال و خاموش بوده اند ، اما به نظر می رسد که آنها در رابطه با وظایف مشترک والدین رابطه خوبی دارند. فکر می کنید Blueface در اینجا بی پروا است ، یا فکر می کنید آیه توییتر بیش از حد واکنش نشان می دهد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.