Benny The Butcher همکاری Drake

را اذیت می کند

Benny The Butcher هنوز هم سوار موجی از بار اثبات ، آلبوم تولید شده Hit-Boy است که رپ گریسلدا را پیدا کرد و با اعتماد به نفس وضعیت افسانه خود را اعلام کرد. و در حالی که این پروژه فقط چند هفته است كه منتشر شده است ، قصاب در حال حاضر تلاش خود را برای تلاش های سال آینده انجام می دهد ، طعنه زدن به فیلم The Plugs I Met 2 و همکاری مورد انتظار او با Drake در طی گفتگوی Beats 1 با Ebro Darden.

بنی قصاب

جانی نونز / WireImage / گتی ایماژ

برای چارچوب بیشتر ، قبلاً گزارش شده بود که دریزى و بنی قصد دارند اتصال برقرار کنند ، اگرچه جزئیات مربوط به آن دوئت خاص نسبتاً کمیاب بوده اند در ماه مه ، او توضیح داد که به دنبال این است که با Certified Lover Boy بار-بار را برود و احترام جدی برای بازی قلم او قائل شود. حالا ، او به ابرو تأیید می کند که چرخ ها در حال حرکت هستند ، البته به ظاهر بدون مقصد مشخص. بنی در توضیح استراتژیک مقاومت در برابر اصرار برای ریختن جزئیات بیشتر توضیح می دهد: “من به او آیه ای برای کاری که او مشغول کار است دادم ، وی آیه ای را برای کاری که من در آن کار می کنم به من داد. “هدف خالص بود. ما فقط ارتباط برقرار کردیم و احساس کردیم کار درستی است. من به خاطر آن احترام می گذارم ، این نی نی در آتش است ، او نباید دست بکشد و هیچ آیه ای برای من نمی فرستد ، بنابراین من من فقط از آن قدردانی می کنم. “

شاید در پلاگین هایی که من ملاقات کردم 2 ظاهر شود ، که قرار است سال آینده در برخی از مواقع به بازار بیاید. بانی به طور کامل توسط هری فریود تولید شده است ، آنچه که طرفداران می توانند از دنباله پیش بینی شده انتظار داشته باشند. “او نشان می دهد که همه توسط هری تهیه شده است ، با حضور Fat Fat ، 2 Chainz ، من فرانسوی مونتانا را در آنجا دارم ، جیم جونز در آنجا ، ریک هاید است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد The Butcher ، حتماً مکالمه کامل با Ebro را در زیر ببینید – و اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، یک ثانیه وقت بگذارید تا مصاحبه اختصاصی ما را با عنوان “Prefather of قصاب “در اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>