بن شاپیرو ادعای پیروزی زودرس ترامپ

را رد می کند

بن شاپیرو ، مجری نمایش بن شاپیرو و سردبیر در روزنامه دیلی وایر ، به راحتی یکی از بزرگترین نامها در امور سیاسی است. گرچه شخصیت محافظه کار از نظر منفور و منتقد هیچ کمبودی ندارد ، اما بسیاری از هواداران از بینش وی در مورد جامعه آمریکا و سیاست های تحریک کننده آن قدردانی کرده اند. این بدان معنا نیست که او یک شخصیت بحث برانگیز نیست – بیش از این به دنبال تجزیه ساختارش از “WAP” کاردی B نباشید ، که بعدا “W-Ass P-Word” جاودانه شد. img src = “https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/11/04/GettyImages-824671398.jpg” alt = “بن شاپیرو” width = “1024” height = “681”>

جوشوا بلانچارد / گتی ایماژ

و گرچه بعید است بسیاری از آمریکایی های متمایل به چپ به نظر شاپیرو بسیار اهمیت دهند ، خصوصاً در مورد موضوعات مربوط به انتخابات مداوم و بسیار پر تعلیق ، به ویژه یک نظر اخیراً در توییتر مورد توجه قرار گرفته است. گرچه ناگفته نماند که وی در غرفه پشت حزب جمهوریخواه ایستاد ، اما بدیهی است که شاپیرو همیشه رفتار دونالد ترامپ را تأیید نمی کند ، خصوصاً وقتی که صحبت از رفتار بدون فیلتر رئیس جمهور باشد.

مورد ، پس از اعلام پیروزی زودرس دونالد ترامپ – موضوعی که رئیس جمهور فعلی را نسبت به روند رای گیری شک و تردید بیشتری نشان داد – بن شاپیرو در توییتر خود با مخالفت خود به اشتراک گذاشت. وی می نویسد: “نه ، ترامپ قبلاً در انتخابات پیروز نشده است و گفتن اینکه پیروز شده است کاملاً غیرمسئولانه است.” گرچه به سختی جهانی است – اما برای بسیاری ، شاپیرو پل های زیادی را آتش زده است تا انتظار جهانی بودن را داشته باشد. و به دنبال بی احترامی آشکار وی نسبت به رفتار ترامپ ، حتی برخی از پیروان جمهوری خواه نیز سریع به او برچسب مانیتور “خائن” را زدند.

پیام او را در زیر بررسی کنید و صدا کنید – آیا فکر می کنید ما برای یک دوره دیگر برای دونالد؟ در همین حال ، بررسی کنید که کدام رپر در اینجا به کدام نامزد رأی داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>