رفتن به نوشته‌ها

Be Bop Deluxe – Axe Victim (Remaster)

‘Axe Victim’ اولین باری بود که Be Bop Deluxe در سال 1974 مورد توجه منتقدین و عموم مردم قرار گرفت. پاسخ جدی از منتقدین – جان پوست آن را دوست داشت – و به طور مشابه.

Esoteric جریان ثابتی از Remaster آثار انفرادی بیل نلسون و آلبوم های بعدی Be Bop Deluxe را منتشر کرده است ، اما به نظر من این چشمگیرترین بازسازی کار اوست. این بسته در سه بخش است – یک Remaster کامل از آلبوم اصلی (به علاوه آهنگ جایزه) از نوارهای اصلی ، یک استریو جدید از آلبوم و یک ترکیب 5.1 کامل در DVD.

من واقعاً نمی توانم تفاوت بین توزیع جدید و نسخه اصلی خود را باور کنم. به نظر می رسد نسخه جدید ناگهان خط باس پیدا کرده است و آوازهای نلسون وضوح بیشتری دارند. نسخه اصلی Harvest به نظر نمی رسد مشکلی داشته باشد اما حذف کننده مکاشفه است. نوازندگی گیتار نلسون نیش بیشتری دارد و به نظر می رسد اینجا اهمیت بیشتری دارد. فقط می توانم فکر کنم که – مانند بسیاری از انتشارات آن دوره – فشرده سازی Dolby در مسترینگ اصلی کمی “بیش از حد فعال” بود.

سپس به دیسک 2 ، ترکیب استریوی جدید می رسید. این گروه در کانون توجه بیشتری قرار گرفته و به نظر می رسد صداگذاری موسیقی دان ها را در تراز صحیح قرار می دهد.

این بسته شامل یک جزوه پر از عکسهای جدید و شرح کاملاً کاملی از ساخت آلبوم توسط خود بیل نلسون است.
Be Bop Deluxe گروهی با پیروان بسیار وفادار هستند و این آلبوم در خاص نزدیک به قلب بسیاری از مردم است. این نسخه در حالی قرار دارد که یکی از بهترین آلبوم های زمانه فراتر از انتظارات معقول ، یک بالابر عظیم را به طرفداران خود خواهد داد.

مطالب جالب  روچفورد - دو بار در یک عمر
منتشر شده در دانلود آهنگ

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *