ممکن است لیل وین پس از آنکه دونالد ترامپ را به عنوان یکی از نشانه های مهم امضا کرد اما آزادی آن ، در آستانه لغو بود بدون سقف 3 ثابت کرد که طرفداران او صرف نظر از جایی که او در طیف سیاسی قرار دارد سوار می شوند یا می میرند. این پروژه به عنوان بازگشت به انواع مختلف با دی جی خالد میزبان این پروژه بود.


کوین وینتر / گتی ایماژ

لگد زدن به کارها ، همکاری طولانی مدت منتخب با وین و پروتیک او ، دریک ، بود که در “BB King Freestyle” بار-برای-بار رفت. به نظر می رسد که نوعی افسانه از اواخر افسانه بلوز ، آهنگ جدید آنها توجه املاک BB King را به خود جلب کرده است. به گزارش ورایتی ، واسال بنفورد ، رئیس املاک کینگ ، به رپرها “یک انگشت شست دست” را به همراه دعوت به همکاری با املاک برای کار در یک پروژه هیپ هاپ که در کنار نسخه بیوگرافی BB King منتشر می شود ، می دهد.

بنفورد با بیان اینکه خالد کسی است که می تواند به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه هیپ هاپ حضور داشته باشد ، گفت: “وقتی من” BB King Freestyle “را شنیدم ، شوکه شدم ، زیرا این دقیقاً همان چیزی است که ما می خواستیم.


فرگوس مک دونالد / گتی ایماژ

“برای دی جی خالد ، لیل وین و دریک برای نشان دادن عشق اظهار نظر بزرگی از طرف دنیای موسیقی در مورد BB King و اهمیت بلوز می کند. ما می خواهیم از آنها به نمایندگی از اعضای خانواده و BB King Estate تشکر کنیم ، و از هر سه هنرمند با هر ظرفیتی در پروژه استقبال کنید. “

در زیر “BB King Freestyle” را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=hKuDtkSLVm8