Bape x Undefeated x Adidas ZX 8000 Collab رونمایی شد: عکس

Bape ، Undefeated و Adidas سه برند بزرگ در لباس خیابانی هستند ، بنابراین فقط منطقی است که آنها بخواهند با یکدیگر همکاری کنند. به هر حال ، آدیداس و Undefeated پیش از این کفش هایی را با هم منتشر کرده اند و آنها نیز همین کار را با باپه انجام داده اند ، پس چرا با هم متحد نمی شویم و همکاری می کنیم که می تواند دنیای کفش های کتانی را واقعاً طوفانی کند. در حقیقت ، نام تجاری سه راه راه به تازگی تصاویر رسمی از یک کلاپ جدید را بین این سه نقش برجسته کرده است ، این بار در آدیداس ZX 8000.

آدیداس ZX 8000 اوایل سال جاری یک کلاگو لگو دریافت کرد ، بنابراین باعث می شود حس اینکه آدیداس Bape و Ufefeted را برای یک رنگ آمیزی منحصر به فرد دیگر ثبت نام می کند. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، کفش دارای یک قسمت بالایی مشکی Bape است ، در حالی که آرم Undefeated در کنار آن با طلای نوشته شده است. ما همچنین می توانیم آرم Ufefeated را روی زبان و پاشنه پشت ببینیم ، در حالی که Bape insignia در کفی آن پیدا شده است.

به صورت ایستاده ، تاریخ انتشار این موارد اعلام نشده است ، بنابراین آن را قفل نگه دارید به HNHH بروید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه جدیدترین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

 Adidas ZX 8000
تصویر از طریق آدیداس

< img src = "https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/10/30/bape-undefeated-adidas-zx-8000-fy8852-front.jpg" alt = "Adidas ZX 8000" width = " 1195 "height =" 728 ">
تصویر از طریق آدیداس

 Adidas ZX 8000
تصویر از طریق آدیداس < / h6>

 آدیداس ZX 8000 معرفی

تصویر از طریق آدیداس معرفی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>